2020-07-03 | 8 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 600

Lietuvos futbolo A lygos 8-ojo turo akistatoje Vilniuje buvo užfiksuotas gana netikėtas rezultatas.

Joje vietos „Žalgiris“ rezultatu 0:0 baigė rungtynes su dar sykį tvirtą charakterį pademonstravusia Gargždų „Banga“.

Pirmame kėlinyje žalgiriečiai ilgai kontroliavo kamuolį, bet aštrių atakų nesurengė. Sykį Mantas Kuklys atliko aštrų perdavimą iš kairiojo krašto ir nė vieno futbolininko nepalietęs kamuolys atsimušė į virpstą. Dar kartą su varžovo smūgiu pažeme susitvarkė vartininkas Ignas Driomovas.

Daug dėmesio gynybai skyrę gargždiškiai nebuvo pavojingi kontratakose, bet ne sykį privertė oponentus prasižengti savo aikštės pusėje. Antrame kėlinyje „Banga“ su kamuoliu praleido dar mažiau laiko ir aštrių šansų nesukūrė.

Tiesa, „Žalgiris“ jais taip pat neišsiskyrė – kėlinio viduryje Karolio Uzėlos iš arti spirtą kamuolį sugavo I. Driomovas, savo ruožtu, Francis Kyeremeh mušė pro šalį.

Dvikovos pabaigoje virė tikras aistrų katilas. Teisėjas Manfredas Lukjančukas buvo užfiksavęs Roberto Vėževičiaus pražangą prieš Saulių Mikoliūną baudos aikštelėje, bet po užtrukusio pasitarimo su teisėju baudinį atšaukė.

Per likusias kelias minutes „Žalgiris“ šturmo nesukėlė – „Banga“ džiaugėsi 9-uoju tašku.