9 turas / Bal 20 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
2020-08-16 | 15 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 950

Trečiojo Lietuvos futbolo A lygos rato kovos buvo vainikuotos įspūdingu trileriu Gargžduose.

15-ojo turo susitikime namuose Gargždų „Banga“ išsigelbėjo ir sužaidė lygiosiomis 3:3 (1:0) su turnyro lentelės kaimynu „Panevėžiu“.

Supratusios šių rungtynių svarbą, abi komandos žaidė aktyviai bei susikūrė nemažai progų. „Panevėžio“ brazilo Jorge Eliaso efektingai per save smūgiuotą kamuolį atrėmė Ignas Driomovas, o tolimas bei stiprus Deivido Lukošiaus smūgis skriejo visiškai greta tikslo.

33-iąją minutę Fortūna kiek nusišypsojo „Bangai“: po dėkingo rikošeto kamuolys atšoko D. Lukošiui, kuris baudos aikštelėje surado Shogo Yoshikawą ir japonui neliko nieko kito, kaip vienu lietimu pasiųsti žaidimo įrankį į tuščius vartus.

57-ąją minutę šeimininkai greito išpuolio metu padvigubino rezultatą. Renato Matoso smūgis buvo atremtas, tačiau brazilas greitai atliko perdavimą link Juliaus Kasparavičiaus ir šis paprastoje situacijoje nesuklydo.

Kaip ir Sh. Yoshikawai, taip ir į rikiuotę grįžusiam J. Kasparavičiui tai buvo pirmasis sezono įvartis. Tiesa, dvikovos pabaigoje pastarasis „Bangos“ puolėjas buvo pakeistas.

Svečiai nepasidavė ir greitai pelnė du įvarčius. 66-ąją minutę po Sanjino Vrebaco perdavimo pasižymėjo J. Eliasas, o vos po 4 minučių Ignas Driomovas pažeidė taisykles baudos aikštelėje prieš Luką Čerkauską – nuo 11 metrų atžymos tiksliai mušė Ernestas Veliulis.

88-ąją minutę šeimininkai turėjo puikią progą pelnyti trečią įvartį, tačiau Jono Bičkaus smūgį iš arti atrėmė Rafaelis Broetto. Po 3 minučių „Banga“ buvo nubausta – galingą tolimą šūvį į artimąjį vartų kampą paleido Rafaelis Floro.

Vis dėlto 92-ąją minutę šeimininkai išsigelbėjo, kai itin gražų tolimą smūgį atliko Deividas Padaigis.

„Bangos“ kapitonas leido džiaugtis „Bangai“ iškovotu tašku ir išlaikytu 6 taškų pranašumu nuo artimiausio konkurento.