2020-10-03 | 18 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 620

Į paskutinę turnyro lentelės vietą Lietuvos futbolo A lygoje nukritęs „Panevėžys“ su tokia pozicija taikstytis neketina ir tą įrodė išplėšdamas itin svarbų tašką.

Panevėžiečiai namuose 18-ojo turo susitikime išsiskyrė taikiai su čempione Marijampolės „Sūduva“ – 1:1 (1:0).

Dvikova galėjo pakrypti kita linkme – svečiai 15-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga. Eligijus Jankauskas išprovokavo vartininko Rafaelio Broetto klaidą ir pražangą baudos aikštelėje, tačiau prie 11 metrų atžymos stojęs Josipas Tadičius neįmušė baudinio – kamuolys atsimušė į skersinį.

Už tai sūduviečiai buvo nubausti dar iki pertraukos. 37-ąją minutę Ignas Kružikas baudos aikštelėje atmetė kamuolį šalia Elivelto, kuris nepriekaištingai smūgiavo vienu lietimu.

„Sūduvai“ sunkiai sekėsi pralaužti masyvų panevėžiečių gynybinį išsidėstymą, tad dažniausiai tekdavo atlikti tolimus smūgius, kurie ne visada būdavo pavojingi.

Visgi 67-ąją minutę čempionų spaudimas davė vaisių: po Semiros Kerlos perdavimo galva taikliai smūgiavo J. Tadičius ir, pelnęs 11-ąjį sezono įvartį, tapo vienvaldžiu lyderiu rezultatyviausių čempionato žaidėjų rikiuotėje.

Praleistas įvartis panevėžiečius kiek išjudino ir jie dažniau varžovams pradėjo grasinti kontratakose, tačiau daugiau nė viena komanda nepasižymėjo.

Iškovotas taškas paliko „Panevėžiui“ realius šansus palypėti iki 4-osios pozicijos, o „Sūduva“ šiuo metu savo sąskaitoje turi 39 taškus – tiek pat, kiek ir dvikova daugiau sužaidęs Vilniaus „Žalgiris“.