2020-10-20 | 19 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 621

„Kauno Žalgiris“ antrą kartą iš eilės Lietuvos futbolo A lygoje atėmė taškų iš Marijampolės „Sūduvos“.

Kauniečiai svečiuose 19-ojo turo dvikovoje su sūduviečiais išsiskyrė taikiai 1:1 (1:1) ir paskutinį čempionato turą pavertė dar labiau intriguojančiu.

Titulą ginantys čempionai slogiai pradėjo rungtynes, dažnai klysdami atliekant perdavimus savo aikštės pusėje – po vienos iš tokių klaidų „Sūduva“ buvo nubausta.

Egidijus Vaitkūnas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kamuolys atsimušė į Thomaso Salamono ranką, o teisėjo paskirtą baudinį užtikrintai realizavo Jurijus Bušmanas. Maža to, kauniečiai buvo arti antro įvarčio – Grato Sirgėdo tolimas bandymas sudrebino vartų konstrukciją.

„Sūduva“ po šio epizodo labiau išsijudino ir surengė keletą aštresnių atakų, tačiau išlyginamąjį įvartį pelnė baudos smūgiu – 41-ąją minutę standartinę situaciją meistriškai išpildė Nicolas Gorobsovas.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai turėjo iniciatyvą, bet varžovams rimčiau pagrasino tik 86-ąją minutę, kai pavojingai galva po perdavimo iš dešiniojo krašto mušė Semiras Kerla.

Pergalės svarbiame mače neiškovojęs Marijampolės klubas išlaikė 1 taško pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį“, tačiau, norint iškovoti ketvirtą iš eilės čempiono titulą, 20-ojo turo susitikime Vilniuje neturi teisės pralaimėti.

„Kauno Žalgiris“, kurio sąskaitoje yra 35 taškai, čempionatą užbaigs 3-ioje pozicijoje.