2021-03-05 | 1 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius

2021 metų „Optibet A lygos“ sezonas startavo sunkia „Kauno Žalgirio“ pergale, kurią išplėšė po keitimo pasirodęs Linas Pilibaitis.

1-ojo turo dvikovoje, kuri vyko Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže, kauniečiai rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą 1:0 (0:0) palauždami Gargždų „Bangą“.

Susitikimo pirmosiomis minutėmis iniciatyvą siekė perimti nominalūs aikštės šeimininkai, tačiau „Banga“ atsilaikė ir pradėjo kelti varžovams nemažai rūpesčių.

Tomo Tamošausko kariauna surengė ne vieną gana aštrią pozicinę ataką, o pavojingiausiai „Kauno Žalgiriui“ pagrasino po to, kai kamuolį perėmęs Simonas Urbys įžiebė pavojingą kontrataką, kuri baigėsi nesėkmingu Roberto Vėževičiaus smūgiu. Kiek vėliau šį kartą puolėjo pozicijoje žaidęs veteranas privertė paplušėti Deividą Mikelionį, kuris sugavo pažeme spirtą kamuolį.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje kauniečiai pradėjo žaisti aštriau: pro šalį smūgiavo Gratas Sirgėdas bei Philipas Otele, 32-ąją minutę – Deividas Šešplaukis stipriu smūgiu sudrebino vartų virpstą.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ varžovams pasiūlė kur kas intensyvesnį spaudimą ir gerokai daugiau atakų, priversdamas plušėti Igną Driomovą. Vartų sargas sugavo keletą spirtų kamuolių bei įspūdingai atrėmė Karolio Šilkaičio smūgį vienu lietimu.

Vis dėlto 83-iąją minutę puikias rungtynes sužaidęs „Bangos“ vartininkas buvo priverstas kapituliuoti. Pakėlus kampinį, po keitimo aikštėje pasirodęs L. Pilibaitis puikiu smūgiu vienu lietimu nepaliko I. Driomovui nė menkiausios galimybės išgelbėti komandą.

Kauniečiai mačo pabaigą sužaidė užtikrintai ir džiaugėsi pirmuoju šio „Optibet A lygos“ sezono laimėjimu.