2021-03-20 | 4 turas | „Žemynos“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis

„Panevėžio“ futbolininkai ir toliau nemažina apsukų – „Optibet A lygos“ 4-ojo turo rungtynėse panevėžiečiai savo stadione 4:2 (1:1) įveikė Gargždų „Bangą“.

Trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovoję Joao Martinso auklėtiniai kartu su „Kauno Žalgiriu“ lieka dviem taškų dar nepraradusiomis komandomis, tuo tarpu antrą nesėkmę patyrusių gargždiškių taškų kraitis išlieka tuščias.

Šeimininkai teritorinę persvarą turėjo nuo rungtynių pradžios ir vieną sykį savo komandą turėjo gelbėti „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas. Visgi kėliniui persivertus į antrą pusę jau ir jis buvo bejėgis.

Elivelto, sėkmingai sužaidęs su savo komandos draugu, atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką ir tiksliu smūgiu į artimą kampą išvedė „Panevėžį“ į priekį.

Tačiau šeimininkams persvaros išlaikyti nepavyko, mat po užsitęsusios atakos kėlinio pabaigoje Shogo Yoshikawa smūgiu iš arti grąžino į rungtynes balansą.

Visgi antrasis rungtynių kėlinys visiškai priklausė šeimininkams – du gražius įvarčius pelnė jų puolėjas Jorge Elias, tikslų smūgį pridėjo Tautvydas Eliošius ir panevėžiečių pranašumas abejonių nebekėlė.

Jau per pridėtą laiką svečių futbolininkas Simonas Urbys nuo 11 metrų žymos rezultatą sušvelnino, tačiau didesnės įtakos mačo baigčiai tai nebepadarė.

Antras savo rungtynes su „Panevėžio“ marškinėliais žaidė jaunasis komandos vartininkas Danas Šimkevičius. Nepaisant praleistų įvarčių, D. Šimkevičius kelis kartus gelbėjo savo ekipą svarbiuose epizoduose.