2021-04-07 | 6 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas

Karolis Uzėla sužaidė vieną geriausių savo mačų su Vilniaus „Žalgirio“ marškinėliais, o sostinės klubas 6-ajame „Optibet A lygos“ ture namuose 2:0 (0:0) nugalėjo Gargždų „Bangą“.

Su 10 taškų esantys vilniečiai turnyro lentelėje dalinasi 2–3 vietas su „Kauno Žalgiriu“, pirmųjų taškų vis dar laukianti „Banga“ kol kas rikiuojasi paskutinė, dešimta.

Nuo pat rungtynių pradžios didesnę kamuolio kontrolę turėjo aikštės šeimininkai, tačiau daugiausia skersais perdavimais iš kraštų savo žaidimą rėmę Vladimiro Čeburino auklėtiniai sėkmės nesulaukė – „Bangos“ gynėjai sėkmingai gynėsi, tiksliai reikiamais momentais žaidė ir jų vartininkas Ignas Driomovas.

Bene geriausią šansą pirmoje mačo dalyje turėjo Hugo Videmontas, tačiau pasižymėti jam nepavyko.

Po pertraukos vaizdas ženkliai nesikeitė – šeimininkai ir toliau buvo su kamuoliu, tačiau jų perdavimai į baudos aikštelę Gargždų ekipai kėlė vis daugiau problemų.

Galų gale vilniečiai atsidarė savo įvarčių sąskaitą, kai po H. Videmonto pakelto kampinio visiškai vienas likęs K. Uzėla iš arti pasiuntė kamuolį į tinklą.

Tai dar nebuvo viskas – praėjus keliolikai minučių tas pats K. Uzėla po kitos standartinės situacijos dar sykį sėkmingai prišoko prie kamuolio, nukreipė jį į tinklą ir savo dubliu įtvirtino komandos pergalę.

Įdomu tai, kad iki šiol jaunasis futbolininkas per savo karjerą aukščiausioje Lietuvos lygoje buvo pelnęs vos vieną įvartį (tą jis padarė dar 2019-aisiais), o vien trečiadienio vakarą pasižymėjo dusyk.

Kitame ture „Žalgiris“ išvykoje susitiks su „Kauno Žalgiriu“, tuo tarpu „Banga“ savo stadione priims Alytaus „Dainavą“.