2021-04-13 | 7 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius

Pirmą sykį susitikimą šio sezono „Optibet A lygoje“ pergalingomis nuotaikomis paliko Gargždų „Bangos“ futbolininkai.

Iš turnyro lentelės apačios pakilę gargždiškiai 7-ojo turo mače namuose 2:0 (1:0) nugalėjo Alytaus „Dainavą“, kuriai šiose rungtynėse nevadovavo strategas Fabio Mazzone.

Pirmą kėlinį galima skirstyti į dvi dalis. 16-ąją minutę Gargždų klubas išsiveržė į priekį po to, kai Martynas Matijoška apmaudžiai neapsigynė nuo Shogo Yoshikawos smūgio – kamuolį netrukus į vartus nukreipė Skirmantas Rakauskas.

Kiek vėliau „Dainava“ į kovą metė po traumos atsitiesusį Paulių Golubicką ir šio saugo pasirodymas išlygino rungtynes.

Vienu metu antrame kėlinyje atrodė, kad Alytaus klubas artėja link išlyginamojo įvarčio, tačiau 74-ąją minutę savo žodį tarė po keitimo aikštėje pasirodęs Ignas Venckus. 19-metis futbolininkas iš baudos aikštelės smūgiavo stipriai ir džiaugėsi pirmuoju įvarčiu „Optibet A lygoje“.

Intrigą galėjo sugrąžinti Titas Vitukynas, bet saugo spirtas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Netrukus I. Venckus nepasinaudojo šansu pasiekti dublį – gargždiškio smūgiuotas kamuolys taip pat atsimušė į virpstą.