2021-04-13 | 7 turas | „Žemynos“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas

„Optibet A lygoje“ oficialiai nebeliko komandų, kurios dar nebūtų praradusios taškų – keturiomis pergalėmis iš eilės turnyrą pradėjęs „Panevėžys“ 7-ojo turo rungtynėse namuose 2:2 (2:2) išsiskyrė su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa.

Lygiosios aukštyn nepakėlė nė vienos komandos – panevėžiečiai ir toliau išlieka treti, tuo tarpu „Hegelmann Litauen“ klubas užima šeštą vietą.

Mačas Panevėžyje prasidėjo itin atviro žaidimo, o tai nešė vieną įvartį po kito – jau trečią minutę šeimininkus į priekį išvedė puikų žaidimą prie varžovų vartų šiemet demonstruojantis ir trečią savo įvartį pelnęs Justinas Januševskis.

Dar po kelių minučių Joao Martinso auklėtiniai turėjo dar vieną progą džiaugtis, mat Elivelto smūgiu iš arti jų persvarą padvigubino – 2:0.

Visgi svečių komanda rankų nenuleido ir iškart ėmėsi veiksmų atakoje ir tai davė vaisių – Nauris Petkevičius sulaukė gero komandos draugo perdavimo ir pelnė pirmą savo įvartį rungtyniaujant aukščiausioje Lietuvos lygoje.

Netrukus rezultatas tapo lygus, o tuo pasirūpino „Hegelmann Litauen“ brazilas Ricardinho. Tiesa, jis tapo tik atakos užbaigėju, mat visa ataka buvo itin graži – Andriaus Skerlos ekipa kantriai perdavinėjo kamuolį, kol po gražios kelių perdavimų kombinacijos sugebėjo išvesti brazilą į smūgiui tinkamą poziciją, o pastarasis svarbiausiu metu nesuklydo.

Po pertraukos aikštėje aktyvesni buvo „Panevėžio“ futbolininkai, kurie paskutinėmis mačo minutėmis surengė tikrą svečių vartų šturmą, tačiau šiems pavyko apsiginti ir tapti pirmąja komanda, kurios šiame sezone „Panevėžys“ nenugalėjo.

Kitame ture „Panevėžys“ namuose priims Kėdainių „Nevėžį“, tuo tarpu „Hegelmann Litauen“ savo stadione žais su Gargždų „Banga“.