2021-04-21 | 18 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 150

Antruoju laimėjimu „Optibet A lygoje“ džiaugėsi ir dviem laipteliais turnyro lentelėje iš viršų pakilo „Kauno Žalgiris“.

Praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai atidėtame 18-ojo turo mače derbyje 3:2 (2:1) įveikė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus.

Vis dėlto akistata žalgiriečiams klostėsi pagal ne patį maloniausią scenarijų. Jau 4-ąją minutę po grubios Martyno Dapkaus klaidos Levanas Mačarašvilis iššoko į akistatą su vartininku ir užtikrintai jį nuginklavo.

„Kauno Žalgiris“ po praleisto įvarčio nesutriko ir užtikrintai kontroliavo situaciją bei 18-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai po pakelto kampinio taikliai galva smūgiavo Michaelas Thuique'as – brazilas pasižymėjo antrame mače iš eilės.

Antruoju taikliu smūgiu žalgiriečiai pasižymėjo prieš pat pertrauką. 45-ąją minutę Philipas Otele kovingumo dėka atkovojo kamuolį ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą.

Geriausias kovo mėnesio jaunasis žaidėjas įformino dublį – tą padarė 65-ąją minutę. Legionierius iš Nigerijos perėmė kamuolį iš Mato Deduros, suklaidino oponentą bei nepriekaištingai užbaigė išpuolį.

Tai buvo penktasis Ph. Otele įvartis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Dvikovos pabaigoje žalgiriečiai turėjo šiek tiek sunerimti: 86-ąją minutę Grato Sirgėdo baudinį atrėmė Ignas Plūkas, o pirmą pridėto laiko minutę puikų smūgį į tolimąjį vartų iš maždaug 16 metrų atliko L. Mačarašvilis.

Tiesa, to „Hegelmann Litauen“ ekipai neužteko, kuri su 7 taškais lieka 7-oje turnyro lentelės vietoje, „Kauno Žalgiris“ su 16 taškų šoktelėjo į 2-ąją poziciją.