2021-05-07 | 13 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 150

Antroje „Optibet A lygos“ turnyro lentelės pusėje žengianti Gargždų „Banga“ pirmą kartą atėmė taškus iš pirmojo penketo atstovų.

13-ojo turo dvikovoje namuose gargždiškiai po permainingos kovos sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1) su pirmame rate pranašumą įrodžiusiu „Panevėžiu“.

Ne pačios pajėgiausios sudėties žaidę šeimininkai į aikštės vidurį metė Aleksandrą Aksionovą bei ne pirmą kartą ten žaidusį Shogo Yoshikawa. „Banga“ daug dirbo gynyboje ir pavojingais išpuoliais per pirmas 45 minutes neįsiminė.

Maža to, pačioje akistatos pradžioje traumą patyrė Jurijus Pavlykas.

Savo ruožtu Gargždų ekipos vartininkas Ignas Driomovas turėjo darbo – atrėmė Justino Januševskio bei Jeffrey Sarpongo smūgius, bet 32-ąją minutę buvo priverstas kapituliuoti po to, kai, smūgiavus Eligijui Jankauskui, kamuolys pakeitė kryptį nuo Edvino Bračkaus ir atsidūrė vartuose.

Antrame kėlinyje „Banga“ įjungė aukštesnę pavarą ir prie to labai prisidėjo Simonas Urbys. Komandos lyderis 48-ąją minutę įspūdingu tolimu smūgiu atstatė pusiausvyrą ir džiaugėsi jau penktuoju įvarčiu šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Maža to, netrukus Gargždų ekipa galėjo išsiveržti į priekį, bet Sh. Yoshikawa iš puikios padėties sukirto kamuolį į virpstą. Netrukus už tai šeimininkai buvo nubausti.

68-ąją minutę efektingą slalomą surengęs Tautvydas Eliošius įsiveržė į baudos aikštelę bei nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, tiesa, po 7 minučių Sh. Yoshikawa po Dariaus Zubausko perdavimo vėl atstatė pusiausvyrą.

Per likusį mačo laiką aktyviai žaidė abi komandos, „Bangą“ gelbėjo Ignas Driomovas, tad dvikova baigėsi taikiai.

„Panevėžys“ su 24 taškais žengia 2-oje vietoje, o 11-ąjį tašką iškovojusi „Banga“ susilygino su 6-oje vietoje esančiu Telšių „Džiugu“.