2021-05-27 | 16 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 300

Beveik du mėnesius laimėjimo nepasiekęs „Optibet A lygos“ debiutantas Telšių „Džiugas“ iškovojo saldžiausią pergalę.

Pirmą sykį centriniame miesto stadione žaidusi Mariaus Šlutos kariauna 16-ojo turo susitikime 2:1 (1:0) nugalėjo pirmaujančią Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkams dėka puikaus vartininko Povilo Survilos žaidimo pavyko kiek netikėtai išsiveržti į priekį. Nesėkmingai sužaidus Aleksandrui Živanovičiui, Aivaras Emsis išbėgo prieš vartininką Makį Giannikoglou, kuris prieš latvį pažeidė taisykles.

44-ąją minutę prie 11 metrų žymos stojo brazilas Leo Ribeiro – atakuojantis saugas kamuolį pasiuntė į kitą pusę nei krito M. Giannikoglou.

Telšių klubas sėkmingai laikėsi ir 67-ąją minutę netgi sugebėjo padvigubinti rezultatą. Kontratakos metu Konstantinas Šulcas puikiai surado Martyną Vasiliauską, kuris žaibišką išpuolį baigė įvarčiu.

Mačui artėjant į pabaigą, „Sūduva“ užgulė varžovų vartus, tačiau efektingai oponentus suklaidinęs Romainas Habranas netriumfavo – P. Survila smūgį atrėmė.

89-ąją minutę po R. Habrano perdavimo iš dešiniojo krašto tiksliai galva į tolimąjį vartų kampą smūgiavo Semiras Kerla, tiesa, vicečempionams ketvirtą pridėto laiko minutę išsigelbėti nepavyko – Povilas Leimonas mušė pro šalį.

14 taškų savo sąskaitoje turintis „Džiugas“ pakilo į 7-ąją vietą, o „Sūduva“ su 34 taškais ir toliau pirmauja čempionate.