2021-05-28 | 16 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 285

„Optibet A lygos“ debiutantė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda antrą sykį šiemet atėmė taškus iš „Panevėžio“.

16-ojo turo dvikovoje namuose Andriaus Skerlos treniruojamas klubas akistatą su turnyro lentelės kaimynais baigė taikiai – 0:0.

Pirmame kėlinyje aktyvesni buvo svečiai, kurių gretose išsiskyrė pastebimai rungtyniavęs Jeffrey Sarpongas. Saugas pats atliko du pavojingus smūgius ir sukūrė idealią progą Tautvydui Eliošiui, tačiau ukmergiškis šiuo šansu nepasinaudojo.

„Hegelmann Litauen“ ekipa atsakė dviem tolimais šūviais, kuriuos atliko pro šalį smūgiavęs Yukiyoshi Karashima ir Rokas Krušnauskas. Kėlinio pabaigoje po Luko Čerkausko perdavimo arti tikslo buvo Nauris Petkevičius.

Antrame kėlinyje pavojingų situacijų buvo sukurta kiek mažiau. „Panevėžio“ gretose solidžiai rungtyniavo, bet įvarčiu nesidžiaugė J. Sarpongas, o R. Krušnauskas iš geros padėties galva smūgiavo į Daną Šimkevičių.

Paskutinę susitikimo minutę gerą galimybę turėjo laisvės sulaukęs Ricardinho, visgi, po keitimo aikštėje pasirodęs brazilas nepataikė į kamuolį.

28-ąjį tašką į savo sąskaitą įsirašęs „Panevėžys“ nepasinaudojo proga priartėti prie pirmaujančio trejeto, savo ruožtu, 5-oje vietoje žengianti Kauno rajono ekipa turi 18 taškų.