2021-06-11 | 17 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 1000

„Optibet A lygoje“ pasikeitė čempionato lyderis, kuriuo bent jau iki „Kauno Žalgirio“ sužaistų rungtynių tapo Vilniaus „Žalgiris“.

Žalgiriečiai 17-ojo turo dvikovoje svečiuose pasiekė revanšą – rezultatu 2:0 (2:0) nugalėjo iki tol pirmavusią Marijampolės „Sūduvą“.

Vicečempionams tai buvo jau net trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

Abu įvarčius sostinės klubas pelnė poros minučių intervalu. 11-ąją minutę po tolimo Tomislavo Kišo perdavimo Francis Kyeremeh aplenkė Vaidą Slavicką ir akistatoje pergudravo Makį Giannikoglou, dar po minutės – Milenas Gamakovas beveik identiškai surado Hugo Videmontą, o prancūzas perkėlė kamuolį per oponentą iš Graikijos.

Pirmame kėlinyje „Sūduva“ aštrių progų nesukūrė, savo ruožtu, Jakubo Sylvestro bandymą iš arti atrėmė M. Giannikoglou.

Maža to, pirmą pridėto laiko minutę apmaudžią antrą geltoną kortelę užsidirbo atvira koja prieš varžovą sužaidęs Jevgenas Jefremovas.

„Žalgiris“ antrame kėlinyje itin dėkingose situacijose neįveikė varžovų vartininko, tačiau džiaugėsi svarbiu laimėjimu – abi komandos šiuo metu savo sąskaitoje turi po 34 taškus.

Šiame mače Lietuvos čempionate debiutavo žalgiriečių vartininkas Tomislavas Duka, kuris pakeitė traumą patyrusį Edviną Gertmoną.