2021-07-16 | 28 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 800

Penktadienį „Optibet A lygos“ turnyro lentelės kaimynų akistatoje Telšių „Džiugo“ ir Gargždų „Bangos“ komandos apsikeitė įvarčiais, tačiau liko be pergalės.

Džiugiečiai 28-ojo turo susitikime pirmavo po Leo Ribeiro įvarčio, tačiau persvaros išlaikyti nesugebėjo – svečiai po Mauricio Pinto įvarčio išlygino rezultatą. Nors šeimininkai pusę antrojo kėlinio žaidė mažumoje, rezultatas išliko nepakitęs ir dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

„Džiugas“ nuo susitikimo pradžios dominavo aikštėje. Mariaus Šlutos auklėtiniai, kaip ir neretai anksčiau šiame sezone, dažnai paspausdavo varžovus. Su neįprasta sau penkių gynėjų linija susitikimą pradėjusi „Banga“ greitai netekdavo kamuolio ir turėjo plušėti savo aikštės pusėje.

12 minutę telšiškiai išsiveržė į priekį. Svečiams nepavyko išmušti kamuolio iš baudos aikštelės ir tuo greitai pasinaudojo Yudai'us Koike, smūgiavęs iš arti. Nors jo smūgį atrėmė vartininkas Ignas Driomovas, kamuolys patogiai atšoko L. Ribeiro, kuris vienu lietimu nepriekaištingai užbaigė ataką. Brazilas įvartį įmušė jau trečiose rungtynėse iš eilės.

Kėlinio pabaigoje svečiai pradėjo rasti kelių prie „Džiugo“ vartų ir 42 minutę išlygino rezultatą. Standartinėje situacijoje Karolis Urbaitis pakėlė kamuolį iš dešiniojo krašto link tolimojo virpsto, o ten puikiai „antrajame aukšte“ sužaidė „Bangos“ naujokas M. Pinto – jo smūgis galva buvo tikslus.

Iš karto po pertraukos dar vieną auksinę progą įmušti turėjo L. Ribeiro, kuris sulaukė puikaus perdavimo priešais vartus, bet nesėkmingai pakreipė kamuolį šalia virpsto.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko aktyviai abiejose aikštės pusėse, o aistrų taip pat netrūko. 71 minutę „Džiugas“ pirmą kartą šiame sezone liko žaisti dešimtiese, kai Y. Koike buvo parodyta antra geltona kortelė po susidūrimo su Dariumi Zubausku. Visgi „Bangai“ kiekybinio pranašumo išnaudoti nepavyko, o šeimininkai taip pat nevengė atakuoti būdami mažumoje.

Po rungtynių „Džiugas“ (22 tšk.) sumažino atsilikimą nuo šeštoje vietoje žengiančių „Riterių“ iki vieno taško. „Banga“ su 17 taškų išlieka aštunta.