2021-08-02 | 19 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 150

Po mėnesio pertraukos į „Optibet A lygos“ kovas sugrįžusios „Kauno Žalgirio“ bei Marijampolės „Sūduvos“ ekipos 19-ajame ture surengė šešių įvarčių trilerį.

Itin permaininga dvikova baigėsi kauniečius tenkinusiomis lygiosiomis – 3:3 (0:1).

Gerokai praretėjusia sudėtimi žaidę šeimininkai greitai praleido pirmą įvartį – šiame sezone debiutavęs vartininkas Airidas Mickevičius 4-ąją minutę traukė kamuolį iš ginamų vartų tinklo po taiklaus Jordano N'Kololo smūgio galva.

Tiek pirmuoju įvarčiu „Sūduvoje“ pasižymėjęs saugas, tiek Nicolas Gorobsovas turėjo šansų padvigubinti rezultatą, o žalgiriečių gretose išsiskyrė Deividas Šešplaukis bei pirmame kėlinyje Martyną Dapkų pakeitęs Philipas Otele.

Būtent pastarasis futbolininkas iš Nigerijos 52-ąją minutę išlygino rezultatą ir pasižymėjo įvarčiu po beveik trijų mėnesių pertraukos. Tai buvo 8-asis Ph. Otele taiklus smūgis šiemet, prie kurio prisidėjo dar vieną rezultatyvų perdavimą atlikęs Michaelas Thuique'as.

Netrukus kauniečiai galėjo išsiveržti į priekį po standartinės situacijos, tačiau greitai praleido du įvarčius. 67-ąją ir 71-ąją minutėmis įvarčiais pasižymėjo puikias rungtynes sužaidęs Serge'as Nyuiadzi.

Atrodė, kad „Sūduva“ artėja užtikrintos pergalės link, bet 90-ąją minutę dar vieną baudos smūgį realizavo Linas Pilibaitis, o ketvirtą pridėto laiko minutę Makio Giannikoglou klaida pasinaudojęs Rimvydas Sadauskas sukūrė mažą stebuklą, pasiųsdamas kamuolį į vartus.

Marijampolės klube šiame mače debiutavo Olivier Rommensas bei Nicolas Taravelis, „Kauno Žalgiris“ suteikė šansą pirmą kartą pasirodyti japonui Yuma Suwa.

Šis rezultatas 40 taškų turinčiai „Sūduvai“ neleido aplenkti Vilniaus „Žalgirio“, savo ruožtu, Kauno ekipa turi 38 taškus ir susilygino su „Panevėžiu“.