19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-09-11 | 26 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovų: 400

Penkiais įvarčiais pažymėtose dramatiškose rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ išplėšė pergalę prieš Telšių „Džiugą“ 3:2 (1:1).

Žemaitijos sostinėje pirmavo džiugiečiai, bet žaidimo kontrolę perėmusiems svečiams pavyko persverti rezultatą. Šeimininkai rungtynėms einant į pabaigą išlygino rezultatą, bet per pridėtą laiką „Sūduva“ išpildė puikią progą ir iškovojo svarbius tris taškus.

Rungtynes kaip ant sparnų pradėjo džiugiečiai. Po perdavimo į baudos aikštelę, Aivaras Emsis laimėjo oro dvikovą, o kamuolį priėmęs Nasko Milevas apžaidė vartininką Ivaną Kardumą ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Nors atsilikinėjo, „Sūduva“ daugiau kontroliavo kamuolį ir kėlė nemažai problemų varžovų gynybos linijai. 22 minutę svečiai turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą. Po puikaus tolimo Vaido Slavicko perdavimo į vartininko aikštelę, Serge‘as Nyuiadzi išniro vienas prieš vartus, bet vienu lietimu smūgiavo kamuolį šalia virpsto.

Galų gale, Victoro Basadre auklėtiniai pasiekė savo tikslą 35 minutę. Xabi Auzmendi nuo galinės linijos atliko perdavimą prieš vartus atsidūrusiam Jordanui N’Kololo, o jis išpildė nesunkią užduoti įmušti.

Antrojo kėlinio pradžioje padai kaito šeimininkams. Vartininkui Mariui Paukštei teko atremti pavojingus Nicolaso Gorobsovo ir Aleksandro Živanovičiaus smūgius, o X. Auzmendi pataikė į virpstą. „Sūduvos“ spaudimas davė vaisių 60 minutę. Po M. Paukštės pražangos prieš J. N‘Kololo, paskirtą 11 m. baudos smūgį šaltakraujiškai realizavo N. Gorobsovas ir išvedė savo komandą į priekį.

„Džiugas“ nesudėjo ginklų ir 79 minutę išlygino rezultatą. Po N. Milevo perdavimo iš kairiojo krašto, šalia virpsto tykojęs A. Emsis sėkmingai pakišo koją ir pelnė penktąjį savo įvartį šiame sezone.

Rungtynių pabaigoje progų turėjo abi komandos, bet sėkmingiau sužaidė „Sūduva“ – jau per pridėtą laiką X. Auzmendi smūgiu iš netolimo atstumo nuginklavo vartininką.

Iškovota pergalė Marijampolės klubui (55 tšk.) leido bent laikinai padidinti pranašumą nuo antroje vietoje žengiančio „Žalgirio“ iki septynių taškų. „Džiugas“ (26 tšk.) rikiuojasi septintas.

Nasko Milev
(Aivars Emsis)
4'
21'
Serge Nyuiadzi
Yudai Koike
21'
36'
Jordan N'Kololo
(Xabi Auzmendi)
39'
Jordan N'Kololo
Pirmojo kėlinio pabaiga
Lukas Ankudinovas
(Martynas Vasiliauskas)
46'
Marius Paukštė
59'
60'
[11m.] Nicolas Gorobsov
66'
Alexandros Gargalatzidis
(Jordan N'Kololo)
Andrius Lipskis
(Ivo Braz)
72'
74'
Aleksandar Živanovič
75'
Igor Jovanovič
(Giedrius Matulevičius)
Aivars Emsis
(Nasko Milev)
79'
Rokas Stanulevičius
(Leonardo Antonio)
81'
84'
Matas Miškinis
(Olivier Rommens)
84'
Povilas Leimonas
(Nicolas Taravel)
Rokas Lazdinauskas
(Aivars Emsis)
87'
90' +1
Xabi Auzmendi
Rungtynių pabaiga