2021-10-03 | 31 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 495

„Optibet A lygos“ 31-ajame ture „Panevėžys“ ir Marijampolės „Sūduva“ pasidalijo po įvartį kiekviename kėlinyje ir turėjo tenkintis lygiosiomis 1:1 (0:1).

Rungtynių pradžia nepadovanojo daug pavojingų situacijų, tačiau kamuolį daugiau kontroliavo ir aktyvesnius veiksmus atakuojant demonstravo svečiai iš Marijampolės. Keisuke Honda ir Jordanas N‘Kololo atliko tolimus šūvius į vartus, bet jie didelio pavojaus varžovams nesukėlė.

Nors „Panevėžys“ žaidė antruoju numeriu, būtent šeimininkai 29 minutę kontratakoje išsiveržė į priekį. Po Hugo Figueredo perdavimo iš kairiojo krašto, Jorge Eliasas susitvarkė su Aleksandro Živanovičiaus priežiūra ir smeigė tikslų smūgį galva.

Vėliau panevėžiečiai neatleido aukštesnės pavaros ir buvo arti antrojo įvarčio. Dar vienas gaisras „Sūduvos“ baudos aikštelėje kilo 39 minutę, kai Jeffrey Sarpongas patogioje pozicijoje smūgiavo į virpstą.

Po pertraukos „Sūduvos“ atakos kėlė vis didesnę grėsmę. Iš pradžių, puikaus šanso neišnaudojo Giedrius Matulevičius, kuris po J. N‘Kololo perdavimo baudos aikštelėje smūgiavo kamuolį šalia virpsto. Netrukus „Panevėžio“ vartininkas Victoras Golasas išgelbėjo savo vartus nuo pavojingo A. Živanovičiaus smūgio, o po jo šeimininkai šiaip ne taip neutralizavo sumaištį prie vartų.

Svečių pastangos išlyginti rezultatą nenuėjo perniek. 73 minutę Olivier Rommenso smūgiuotą kamuolį vartininkas atmušė priešais save, o netoliese tykojęs G. Matulevičius suskubo pirmasis ir tiksliai smūgiavo į vartus.

Rezultatui tapus lygiam, abi komandos neatsisakė minčių pelnyti pergalingą įvartį. Ko gero, realiausią progą 89 minutę turėjo „Panevėžys“, kai po grubios A. Živanovičiaus klaidos aikštės viduryje, į priekį sprintavęs Antonis Kapnidis nesugebėjo įveikti prieš jį likusio vartininko. Per pridėtą laiką marijampoliečiams pergalę galėjo išplėšti Semiras Kerla, bet jo smūgį atrėmė V. Golasas.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis, o po jų „Sūduva“ (62 tšk.) toliau žengia pirmoje vietoje. „Panevėžys“ (51 tšk.) rikiuojasi kevirtas.