2021-10-15 | 32 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 420

„Optibet A lygos“ vidutiniokai Vilniaus „Riteriai“ ir toliau nusiteikę kišti pagalius į ratus čempionato lyderiams.

32-ojo turo susitikime svečiuose sostinės klubas parodė charakterį bei atėmė taškus iš pirmaujančios Marijampolės „Sūduvos“ – 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje iniciatyva didžiąją laiko dalį priklausė šeimininkams, tačiau šie pavojingų situacijų nesukūrė.

Savo ruožtu „Riteriai“ taip pat varžovams pagrasino tik tada, kai po pakelto kampinio galva pavojingai smūgiavo Dominykas Barauskas, tačiau Aleksandras Živanovičius išmušė kamuolį beveik nuo vartų linijos.

Po pertraukos žaidimas tapo aktyvesnis, o stadione pasigirdo gerokai daugiau emocijų. Gerai kėlinį pradėję svečiai buvo arti įvarčio, visgi, Maksymas Marusičius nepasinaudojo gera proga ir kamuolį nukreipė virš vartų.

Jau greitai „Sūduva“ uždirbo baudinį. Po pakelto kampinio Semiras Kerla baudos aikštelėje išprovokavo Valentino Jeriomenkos pražangą – 55-ąją minutę nuo 11 metrų žymos taikliai mušė Nicolas Gorobsovas.

Po kelių minučių Jevgeno Jefremovo smūgį atrėmė Armantas Vitkauskas, bet „Riteriai“ ir toliau žaidė taip pat aktyviai. 78-ąją minutę Vilniaus klubas išlygino rezultatą – Artūro Dolžnikovo uždirbtą baudinį realizavo Mindaugas Grigaravičius, kuriam tai buvo jau 11-asis įvartis šiame sezone.

A. Dolžnikovas ir toliau kėlė varžovams problemų, o „Sūduvos“ pakelti kampiniai bei spaudimas rezultato nedavė, tad komandos antrą kartą šiame sezone išsiskyrė taikiai.

63 taškus turinti „Sūduva“ padidino savo pranašumą nuo Vilniaus „Žalgirio“ iki 4 taškų, tačiau čempionai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau, retai pralaimintys ir 14-ąjį sykį lygiosiomis sužaidę „Riteriai“ su 41 tašku rikiuojasi 6-oje pozicijoje.