2021-10-18 | 32 turas | Kėdainių centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 80

Titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo trečią pergalę iš eilės, visgi, šis laimėjimas nebuvo toks triuškinantis kaip pastarieji du.

32-ojo turo rungtynėse svečiuose žalgiriečiai rezultatu 3:1 (2:0) palaužė jau 26-ąjį kartą pralaimėjusį Kėdainių „Nevėžį“.

Per pirmas 10 minučių „Nevėžis“ kėlė porą kampinių ir privertė kiek labiau paplušėti svečius, tačiau po to Dariaus Gvildžio treniruojamai komandai teko visą laiką gintis.

23-iąją minutę „Žalgiriui“ pavyko išsiveržti į priekį: baudos aikštelės prieigose kamuolį sustabdęs Francis Kyeremeh smūgiavo į patį vartų kampą. Tai buvo 9-asis futbolininko iš Ganos įvartis šiemet ir pirmasis nuo birželio 27 dienos.

Kėlinio pabaigoje tas pats F. Kyeremeh po Hugo Videmonto perdavimo sukirto kamuolį į virpstą.

51-ąją minutę suveikė dviejų kroatų duetas. Tomislavas Kišas baudos aikštelėje surado Josipą Tadičių, kuris pažeme nukreipė kamuolį į dešinį vartų kampą – tai buvo 8-asis J. Tadičiaus taiklus smūgis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Čempionai kiek sumažino apsukas ir už tai 80-ąją minutę buvo nubausti. Junioras Timite atmetė kamuolį Aretui Gėgžnai, o po keitimo aikštėje pasirodžiusi „Nevėžio“ legenda mušė nepriekaištingai.

Vis dėlto sukurti stebuklo šeimininkams nepavyko – po 6 minučių į baudos aikštelę įsiveržęs H. Videmontas galingu šūviu vėl atstatė turėtą pranašumą bei įmušė jau 12-ąjį įvartį šiemet.

Po šio laimėjimo „Žalgiris“ yra surinkęs 62 taškus ir tik tašku atsilieka nuo maču daugiau sužaidusios Marijampolės „Sūduvos“, savo ruožtu, „Nevėžis“ turi 10 taškų bei iš paskutinės vietos nepakils.