2021-11-03 | 29 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 1000

„Optibet A lygos“ lyderiai – Vilniaus „Žalgiris“ bei Marijampolės „Sūduva“ – padovanojo dar vieną futbolo spektaklį.

Atidėtame 29-ojo turo susidūrime žalgiriečiai pirmavo dviem įvarčiais, tačiau turėto pranašumo neišlaikė – 2:2 (0:0).

Marijampolės klubui šiame mače negalėjo padėti traumą patyręs Semiras Kerla, o Jordanas N'Kololo iš rikiuotės iškrito prieš pat akistatą.

Pirmasis kėlinys buvo gana blankus. Pirmosiomis minutėmis Vaido Slavicko perdavimo sulaukęs Giedrius Matulevičius sėkmingai sukontroliavo kamuolį, tačiau Tomislavo Dukos nenuginklavo, kitoje aikštės pusėje – į akistatą su Ivanu Kardumu pabėgęs Francis Kyeremeh nepataikė į vartus.

Po pertraukos pasipylė įvarčiai: 51-ąją minutę H. Videmontas suklaidino varžovą ir pasiuntė kamuolį į vartų pusę, tiesa, I. Kardumas grubiai suklydo, tad prancūzas džiaugėsi jau 14-uoju įvarčiu šiame „Optibet A lygos“ sezone.

64-ąją minutę žalgiriečiai po gražios atakos padvigubino rezultatą. Josipas Tadičius atmetė kamuolį Mantui Kukliui ir šis stipriu smūgiu pelnė 2-ąjį įvartį šiemet. Vis dėlto tai čempionams lengvo gyvenimo negarantavo.

73-iąją minutę kamuolys baudos aikštelėje atsimušė į Djibrilio Diaw ranką – teisėjo skirtą baudinį realizavo Nicolas Gorobsovas. Maža to, po 7 minučių varžovų klaida pasinaudojęs Aleksandras Makasis išlygino rezultatą.

Per likusį laiką „Žalgiris“ turėjo dvi puikias progas išsiveržti į priekį, tačiau H. Videmontas bei Jakubas Sylvestras svečiams pergalės neišplėšė. „Sūduva“ taip pat buvo aktyvi, visgi, T. Duka daug darbo neturėjo.

69 taškus turintis Vilniaus klubas išlaikė 2 taškų pranašumą prieš „Sūduvą“ ir dar turi mačą atsargoje.