2021-11-07 | 34 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 500

Titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ trofėjų gali užsitikrinti jau artimiausiose rungtynėse po rinktinių pertraukos.

Vladimiro Čeburino treniruojama komanda 34-ojo turo mače svečiuose palaužė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkų pasipriešinimą – 2:0 (0:0).

Per pirmą kėlinio pusę abi komandos žaidė apylygiai, „Dainava“ sukūrė kelias pavojingas atakų užuomazgas, tačiau po to „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą ir turėjo gerų galimybių pasižymėti.

Hugo Videmontas stipriu smūgiu sudrebino vartų skersinį, o daug darbo turėjęs Tomas Švedkauskas susitvarkė tiek su dar vienu prancūzo, tiek ir su Karolio Uzėlos bei Josipo Tadičiaus smūgiais.

Po pertraukos vilniečiai perėmė iniciatyvą bei 54-ąją minutę išsiveržė į priekį. Po Joelio Bopesu perdavimo iš kairiojo krašto J. Tadičius džiaugėsi 10-uoju taikliu smūgiu šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Netrukus Djibrilis Diaw neišnaudojo puikaus šanso – jo smūgį atrėmė Tomas Švedkauskas, tačiau dėl pergalės „Dainava“ nepakovojo. Dzambolatas Calagovas prasižengė prieš Tomislavą Kišą, o 77-ąją minutę baudinį realizavo H. Videmontas.

Tai buvo 15-asis prancūzo įvartis – pavytas buvo rezultatyviausias čempionato žaidėjas Saidas Hamuličius.

„Žalgirio“ pergalė ir Marijampolės „Sūduvos“ pralaimėjimas suteikė progą žalgiriečiams užsitikrinti čempionų titulą jau artimiausiame mače prieš „Kauno Žalgirį“ – tam reikalinga pergalė.