2022-03-20 | 4 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 350

Bent jau kol kas į „Optibet A lygos“ turnyro lentelės viršūnę pakilo trečią iš eilės minimalią pergalę iškovojęs „Panevėžys“.

Valdo Urbono kariauna 4-ojo turo susitikime Telšiuose 1:0 (0:0) nugalėjo vietos „Džiugą“, kuris patyrė trečią pralaimėjimą minimaliu deficitu.

Per pirmas maždaug 20 minučių svečiai gana užtikrintai kontroliavo situaciją ir surengė vieną labai pavojingą ataką. Po perdavimo iš kairiojo krašto Ariagneris Smithas atliko smūgį galva, tačiau kamuolys atsimušė į virpstą.

Po šio epizodo „Džiugas“ suaktyvėjo – buvo atlikti du aštrūs perdavimai iš dešinės. Pirmoje situacijoje Aivaras Emsis smūgiavo greta virpsto, o antrame epizode kamuolį beveik nuo vartų linijos išmušė Matijus Remeikis.

Antrame kėlinyje džiugiečiams trūko aštresnio perdavimo paskutinėje atakos stadijoje, savo ruožtu, „Panevėžys“ nerealizavo poros gerų galimybių. Įvarčio nepelnė A. Smithas, o į akistatą su Vincentu Šarkausku išbėgęs Nasko Milevas susipainiojo savo klaidinančių veiksmų arsenale.

78-ąją minutę svečiai pelnė pergalingą įvartį. Tolimą Jeffrey Sarpongo smūgį atrėmė V. Šarkauskas, bet netoliese buvęs A. Smithas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – tai buvo pirmasis Nikaragvos rinktinės puolėjo taiklus smūgis „Optibet A lygoje“.

„Panevėžio“ gretose debiutavo puolėjas iš Malio Ulysse Diallo, kuris su komandos draugais džiaugėsi dar viena pergale. Po jos Aukštaitijos sostinės komanda turi 10 taškų, „Džiugas“ – vis dar be taškų.