2022-04-02 | 5 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 150

„Optibet A lygos“ 5-ajame ture užfiksuota staigmena. Atkaklioje dvikovoje Telšių „Džiugas“ namuose iškovojo tašką prieš Kauno raj. „Hegelmann“ futbolininkus 1:1 (1:0).

Rungtynių pradžioje abi komandos progomis neišsiskyrė, bet 20 minutę „džiugiečiams“ pavyko išsiveržti į priekį po varžovų klaidos. Mantas Fridrikas baudos aikštelėje nugriovė varžovą, o teisėjo paskirtą 11 m. baudos smūgį šaltakraujiškai realizavo Aivaras Emsis.

Po praleisto įvarčio „Hegelmann“ sustiprino pajėgas puolime ir pirmajame kėlinyje turėjo dvi ambicingas galimybes. Iš pradžių, Vilius Armanavičius pavojingu šūviu sudrebino vartų virpstą, o vėliau Lazaras Sajčičius techniškai sužaidė baudos aikštelėje, bet smūgiavo kamuolį šalia vartų.

Antrajame kėlinyje kauniečiai toliau didino spaudimą šeimininkams. Po keitimo aikštėje pasirodęs Salifas Cisse kelis kartus sukėlė pavojų varžovų baudos aikštelėje, o vartininkui Vincentui Šarkauskui teko atremti ne vieną smūgį.

Andriaus Skerlos auklėtiniams pavyko išlyginti rezultatą 66 minutę. M. Fridrikas standartinėje situacijoje atliko perdavimą giliau į baudos aikštelę, o ten smūgiu galva pasižymėjo V. Armanavičius.

Vėliau progų turėjo abi komandos. A. Emsis net du kartus baudos aikštelėje buvo paliktas be griežtesnės priežiūros, bet nesugebėjo pataikyti kamuolio į vartus. Tuo tarpu kitame aikštės gale pavojingi S. Cisse ir V. Armanavičiaus smūgiai tikslo nepasiekė.

Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1. „Hegelmann“ (10 tšk.) toliau išlieka ketvirtoje vietoje, o antrąjį tašką iškovojęs „Džiugas“ užima devintą poziciją.