2022-04-16 | 8 turas | Jonavos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 110

Pirmajam „Optibet A lygos“ ratui artėjant į pabaigą, Telšių „Džiugas“ iškovojo pirmąją pergalę bei priartėjo prie kelių konkurentų.

Atkakliose 8-ojo turo rungtynėse išvykoje Žemaitijos komanda su diskvalifikuotą Marių Šlutą pavadavusiu Rolandu Leščiumi priešakyje 1:0 (0:0) nugalėjo rimčiausią pasipriešinimą šiemet varžovams pateikusią „Jonavą“.

Šeimininkų gretose įvyko pokyčių: į „Optibet A lygą“ po ilgokos pertraukos sugrįžo jonaviečiai – Benas Spietinis ir Gytis Vasylius, o debiutavo ukrainiečių duetas – vartininkas Orestas Kostykas ir Denysas Vasinas.

12-ąją minutę „Jonava“ turėjo dvi geras progas. Juano Jorrino smūgį iš toli atrėmė Vincentas Šarkauskas, kito išpuolio metu – iš puikios padėties į vartus nepataikė Vladyslavas Chameliukas. Kėlinio viduryje Telšių ekipa galėjo pasižymėti, tačiau rezultatyviausias klubo žaidėjas Ivo Brazas geroje situacijoje sužaidė netiksliai.

Antrame kėlinyje abiejų ekipų vartininkai sėkmingai tvarkėsi su tolimais smūgiais – V. Šarkauskas taip pat sužibėjo meistriškumu po D. Vasino bandymo galva.

Vis dėlto 78-ąją minutę solidžiai žaidusi „Jonava“ praleido įvartį. Po Dovydo Virkšo perdavimo iš dešiniojo krašto taikliai vienu lietimu smūgiavo Jorge Eduardo, pasižymėjęs antrame mače iš eilės.

Pirmasis laimėjimas išvykoje papildė „Džiugo“ taškų sąskaitą iki šešių, „Jonava“ taškų dar nėra iškovojusi.