2022-04-24 | 9 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 350

Praėjusio „Optibet A lygos“ sezono vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ nutraukė net šešerių nelaimėtų rungtynių seriją – buvo iškovota pergalė namuose.

9-ojo turo dvikovoje sūduviečiai 2:0 (1:0) nugalėjo pirmą ratą be taškų užbaigusią „Jonavą“, prie kurios vairo stovėjo Eisviną Utyrą pakeitęs Jevgenas Lucenka.

Pirmosiomis minutėmis aktyvumu išsiskyrė Saidas Hamuličius – į baudos aikštelę įsiveržęs krašto saugas pavojingai smūgiavo į artimąjį vartų kampą, tačiau savo vietoje buvo Orestas Kostykas.

Kėliniui įpusėjus, galva pro šalį iš geros padėties mušė Justinas Januševskis, o Tito Buzo iš toli spirtą kamuolį sugavo Tomas Švedkauskas. 44-ąją minutę sūduviečiams pavyko išsiveržti į priekį.

Po Vaido Slavicko pakelto kampinio visiškai laisvas baudos aikštelėje atsidūręs Kule Mbombo taikliai smūgiavo galva. Tai buvo antrasis puolėjo iš Kongo Demokratinės Respublikos įvartis šiame sezone.

Antrame kėlinyje dar vienu gražiu reidu ir smūgiu į vartų plotą išsiskyrė S. Hamuličius, tačiau ilgą laiką pavojingų epizodų komandos nesukūrė. Dvikovai artėjant į pabaigą, raudoną kortelę už nesportišką elgesį prieš Levaną Mačarašvilį užsidirbo Lucasas Martorellis.

„Sūduvai“ per pridėtą laiką pavyko įtvirtinti savo pranašumą – penktą pridėto laiko minutę Xabi Auzmendi baudos aikštelėje surado S. Hamuličių, kuris džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiemet.

Marijampolės klubas su 10 taškų pakilo į 6-ąją vietą, jonaviečiai žengia dešimti.