2022-08-07 | 21 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 1237

„Optibet A lygoje“ sekmadienį finišavo 21-asis turas. Centrinėse rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ nepaliko vilčių „Panevėžiui“ ir šventė triuškinamą pergalę 4:1 (2:0).

Dvikovoje nuo jų pradžios geriau atrodė šeimininkai. Jų atakos buvo aštresnės, o panevėžiečių sprendimai sukurti pavojų prie varžovų vartų buvo bevaisiai.

27 minutę „Sūduvai“ pavyko išsiveržti į priekį. Po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo, svečių gynėjas Linas Klimavičius ore kovojo su Xabi Auzmendi dėl kamuolio, bet jį įsimušė į savus vartus.

Po įvarčio situacija aikštėje nesikeitė. „Panevėžys“ toliau nesukūrė nieko pavojingo, o suvalkiečiai kėlinio pabaigoje sulaukė progos padvigubinti pranašumą. Markas Beneta iš aikštės gilumos atliko perdavimą į priekį, o kamuolį prisivijęs G. Matulevičius susitvarkė su Joshua Akpudje ir pelnė įvartį.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ toliau terorizavo varžovų gynybą ir tai geriausiai darė kontratakose. Vienoje iš jų rezultatas tapo triuškinamu – 59 minutę po Olivier Rommenso perdavimo į baudos aikštelės epicentrą, L. Klimavičius pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Subyrėjęs „Panevėžys“ jau visai netrukus po klaidos aikštės viduryje sugėrė dar vieną smūgį. Greito išpuolio metu Kule Mbombo atsidūrė baudos aikštelėje ir atliko smūgį, o kamuolys rikošetu nuo gynėjo įskriejo į vartus.

Valdo Urbono auklėtiniams 69 minutę pavyko sušvelninti rezultatą. Komandos naujokas Seydina Keita nukreipė Jeffrey Sarpongo smūgiuotą kamuolį į vartus bei savo debiutinėse rungtynėse įsirašė įvartį. Visgi to neužteko, kad svečiai išpeštų iš dvikovos kažko daugiau.

Po pergalės „Sūduva“ (35 tšk.) žengia penktoje vietoje, o didžiausią pralaimėjimą sezone patyręs „Panevėžys“ (39 tšk.) išlieka trečias.