2022-10-19 | 28 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 400

Vilniaus „Žalgiris“ žengė dar vieną žingsnį link 10-ojo „Optibet A lygos“ čempiono titulo.

Atkeltose 28-ojo turo rungtynėse svečiuose žalgiriečiai po nuožmios kovos nugalėjo „Panevėžį“ – 1:0 (1:0).

Rungtynių pirmosiomis minutėmis prie „Panevėžio“ vartų buvo kilęs rimtas pavojus – Donatas Kazlauskas atsidūrė dėkingoje situacijoje, tačiau į tolimąjį vartų kampą kamuolio nenukreipė. Kitoje aikštės pusėje tiesiai į Edviną Gertmoną smūgiavo Ariagneris Smithas.

Porą kartų sužibėjo Rafaelis Broetto, atremdamas D. Kazlausko smūgius, tačiau 45-ąją minutę pastarasis smūgiavo neatremiamai.

Antrame kėlinyje „Panevėžys“ metė visas pajėgas į priekį bei susikūrė keletą puikių progų. Roko Stanulevičiaus ir Salvadoro Sanchezo smūgius atrėmė E. Gertmonas, maža to, vartininkas išgelbėjo komandą ir po A. Smitho smūgio.

„Žalgirio“ vartininko kulminacija tapo 89-oji minutė. Svečiams sužaidus ranka baudos aikštelėje, buvo skirtas baudinys, tačiau nuo A. Smitho bandymo apsigynė E. Gertmonas.

Po šio laimėjimo žalgiriečiams iki užsitikrinto titulo trūksta vos taško.