26 turas / Lap 20 , Vilnius
36 turas / Lap 23 , Gargždai
36 turas / Lap 23 , Marijampolė
36 turas / Lap 23 , Panevėžys
36 turas / Lap 23 , Kaunas
36 turas / Lap 23 , Vilnius
2022-11-23 | 36 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 280

„Optibet A lygos“ čempionatą trečiadienį vainikavo dramatiškos paskutiniojo turo (36) kovos. Kauno raj. „Hegelmann“ sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių atsilikimą prieš Vilniaus „Riterius“ ir iškovojo teisę žaisti kitų metų UEFA Konferencijos lygos atrankos varžybose.

Vilniečiai komfortabiliai pirmavo po Mindaugo Grigaravičiaus ir Gyčio Paulausko įvarčių ir artėjo link geidžiamos vietos pirmajame ketvertuke. Visgi Samuelio Odeoyibo ir Yukiyoshi Karashima įvarčiai išplėšė kauniečiams svarbų tašką – rungtynės baigėsi jiems palankiomis lygiosiomis 2:2 (0:0).

Dvikovos pradžioje kauniečiai žaidė aktyviau ir dažniau lankėsi prie svečių vartų – savo galimybes turėjo Klaudijus Upstas ir Lazaras Sajčičius. Tuo tarpu svečiai ryškių progų pasižymėti neturėjo.

Po pertraukos aukštesne pavara startavo vilniečiai. 51 minutę Dejanas Miličevičius atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę, o ten, po Gyčio Paulausko lietimo, iš arti kamuolį į vartus pasiuntė Mindaugas Grigaravičius.

Panašioje situacijoje po trijų minučių „Riteriai“ pelnė ir antrą įvartį. Po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys nukrito G. Paulauskui po kojomis, o šis tiksliai smūgiavo į vartus.

Toks šaltas dušas iš karto atgaivino „Hegelmann“ komandą. 58 minutę standartinėje situacijoje S. Odeoyibo galva iš arti nuginklavo vartininką.

Po mažiau nei dešimties minučių Andriaus Skerlos auklėtiniai išlygino rezultatą. „Riteriai“ nesugebėjo neutralizuoti pavojaus prie baudos aikštelės, o Y. Karashima tolimu smūgiu surado kamuoliui vietą kairiajame vartų kampe. Tai ir buvo paskutinis rungtynių įvartis.

„Hegelmann“ (61 tšk.) baigė sezoną ketvirtoje vietoje, o „Riteriai“ (58 tšk.) išliko penkti.

37'
Nemanja Lakič-Pešič
Pirmojo kėlinio pabaiga
51'
Mindaugas Grigaravičius
(Gytis Paulauskas)
54'
Gytis Paulauskas
(Tomas Dombrauskis)
57'
Aleksandr Levšin
Matheus Marcondele
(Tzlil Nehemya)
57'
Samuel Odeoyibo
(Yukiyoshi Karashima)
58'
Matheus Marcondele
59'
59'
Marko Nikolič
Yukiyoshi Karashima
68'
75'
Deimantas Rimpa
(Mindaugas Grigaravičius)
79'
Deividas Malžinskas
83'
Ebuka Onah
(Nikola Eskič)
Misaki Sato
(Ignas Kružikas)
84'
Misaki Sato
90' +4
Rungtynių pabaiga
60%
Kamuolio kontrolė
40%
10
Smūgiai
8
6
Smūgiai į vartų plotą
5
4
Smūgiai šalia vartų
3
130
Atakos
96
80
Pavojingos atakos
53
2
Kampiniai
3