2023-03-14 | 3 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 180

Antradienio „Optibet A lygos“ rungtynes papuošė įdomi „Kauno Žalgirio“ bei Vilniaus „Žalgirio“ akistata.

Čempiono ir vicečempiono susidūrimas 3-iajame ture Marijampolėje baigėsi lygiosiomis – 1:1 (0:1).

Pirmasis kėlinys buvo apylygis – per jį daug aštrių epizodų sukurta nebuvo. Pirmą kartą į žaidimą turėjo įsitraukti Deividas Mikelionis, atrėmęs Bilallo Sebaihi baudos smūgį.

22-ąją minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį: kamuolys prie 16 metrų linijos dėkingai atšoko Nassimui Hnidui ir tunisietis jį puikiu smūgiu nukreipė į vartus. Netrukus D. Mikelionis atrėmė galingą Ovidijaus Verbicko šūvį.

„Kauno Žalgiris“ turėjo vieną gerą progą išlyginti rezultatą, tiesa, Xabi Auzmendi bandymą atrėmė puikiai sužaidęs Tomislavas Duka.

Antrame kėlinyje intrigą nuslopinti galėjo O. Verbickas, tačiau pastarasis smūgiu galva į vartus nepataikė. Po šio epizodo kauniečiai suaktyvėjo – darbo turėjo T. Duka, sykį kamuolys atsimušė į skersinį.

70-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ atstatė pusiausvyrą – po X. Auzmendi perdavimo tą padarė puikiai galva smūgiavęs Edvinas Girdvainis. Likęs laikas nugalėtojo neišaiškino, per jį ne kartą individualiais veiksmais sužibėjo Abdulgafaras Opeyemi.

Kaunečiai po trejų rungtynių turi 5 taškus, vilniečiai – 4 taškus.