2023-04-02 | 5 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 400

„Optibet A lygos“ 5-asis turas finišavo Marijampolėje, kur susitiko Alytaus DFK „Dainava“ bei „Kauno Žalgiris“.

Solidžiai gynyboje žaidę dainaviečiai atsilaikė ir savo sąskaitą papildė dar vienu tašku – 0:0.

Pirmame kėlinyje ekipos daug pavojingų epizodų nesukūrė. Dainaviečių gretose aktyviai žaidė saugas Stanislavas Sorokinas, sykį į Vincentą Šarkauską galva smūgiavo Maxime'as Spano Rahou.

Po pertraukos žalgiriečiai atliko daugiau smūgių į vartus ir vienas jų buvo itin pavojingas. Po keitimo aikštėje pasirodęs Abdulgafaras Opeyemi susikūrė sau dėkingą galimybę, tačiau sukirto kamuolį į skersinį.

Mačui artėjant į pabaigą, S. Sorokinas pavojingai mušė pažeme, tačiau ekipoms įvarčio pelnyti nepavyko. Po finalinio teisėjo švilpuko už susistumdymą su Roku Rasimavičiumi antrą geltoną kortelę užsidirbo „Kauno Žalgirio“ saugas Brahimas Konate.

Po 5-ojo turo „Dainava“ su 8 taškais žengia penkta, o ketvirto iš eilės mačo nelaimėjęs „Kauno Žalgiris“ turi 6 taškus ir rikiuojasi rikiuojasi šeštas.