2023-04-04 | 6 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 125

„Optibet A lygoje“ stabilumu išsiskiria „Panevėžio“ puolimas – lyderis iškovojo šeštą pergalę iš eilės.

Aukštaitijos sostinės atstovai 6-ajame ture du kartus atsiliko, tačiau po pertraukos susigriebė ir įveikė Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus – 4:2 (1:2).

Per beveik pusvalandį abi komandos išsiskyrė Ariagnerio Smitho ir Cesinhos tolimais smūgiais į vartų plotą, tačiau antroje kėlinio pusėje pasipylė įvarčiai.

25-ąją minutę baudos aikštelėje kamuolį išmušė Linas Klimavičius, tačiau jis atšoko dėkingai Filipui Dangubičiui, kuris pelnė ketvirtą įvartį šimet. Po 6 minučių taip pat ketvirtuoju taikliu smūgiu džiaugėsi A. Smithas – jis nukreipė kamuolį į vartus galva po Jovano Čadženovičiaus perdavimo.

Tiesa, jau kitos atakos metu Klaudijus Upstas surado Hugo Figueredo ir gynėjas savo buvusios komandos 32-ąją minutę nepagailėjo.

Netrukus po pertraukos Luano Silvos bei Cesinhos smūgius atrėmė Vytautas Černiauskas, o ant vartų linijos buvęs Tautvydas Eliošius išgelbėjo komandą, kai po pakelto kampinio galva mušė Vilius Armalas.

Atlaikę sudėtingą atkarpą, panevėžiečiai 61-ąją minutę išlygino rezultatą. Gražios atakos metu A. Smithas atmetė kamuolį Pijui Širviui, kuris smūgiu į artimąjį vartų kampą nuginklavo Rodrigo Josviaki.

Atvirose rungtynėse sėkmė labiau šypsojosi svečiams: 68-ąją minutę po Seydinos Keitos perdavimo pasižymėjo Jeffrey Sarpongas, dar po 21 minutės Chafikas Tigroudja asistavo taip pat po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Artemui Ščedrui. 85-ąją minutę mačo dėl antros geltonos kortelės nebaigė Vilius Armalas.

„Panevėžys“ po šio laimėjimo turi 18 taškų, mėlynai balti lieka su 9 taškais.