2023-04-05 | 6 turas | Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 120

6-ajame „Optibet A lygos“ ture rungtynių favoritu laikytas „Kauno Žalgiris“ palaužė Telšių „Džiugą“.

Pirmąsias namų rungtynes šį sezoną Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centro stadione žaidęs „Kauno Žalgiris“ rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo „Džiugą“.

Rungtynėse su Alytaus DFK „Dainava“ ekipa ant atsarginių žaidėjų suolo likęs kauniečių vartininkas Deividas Mikelionis jau pirmosiomis minutėmis turėjo gelbėti komandą po tolimo Nuno Pereiros smūgio, o kitas portugalo šūvis skriejo virš vartų.

17-ąją susitikimo minutę standartinės padėties metu Aldairas Ferreira atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, niekas kamuolio nepalietė, o D. Mikelionis jo pirmuoju bandymu nesugavo, tiesa, pirmasis prie žaidimo įrankio suskubo Airesas Sousa bei išvedė „Džiugą“ į priekį.

Likęs kėlinio laikas tiksėjo pagal telšiškių scenarijų – kaip ir buvo galima tikėtis, kamuolį kiek ilgiau kontroliavo žalgiriečiai, tačiau nepaisant Setho Sincere'o ir Srdžano Spiridonovičiaus tolimų smūgių į vartų plotą, daugiau pavojingų momentų kauniečiai prie „Džiugo“ vartų nesukūrė.

56-ąją minutę Gratas Sirgėdas atliko puikų reidą, suklaidino kelis varžovus ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį apatinį vartų kampą bei išlygino rungtynių rezultatą – 1:1.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmę kauniečiai po G. Sirgėdo dublio išsiveržė į priekį. Rosario Latouchentas atliko aštrų perdavimą iš kairiojo krašto, pristatė kamuolį Lietuvos rinktinės saugui, o pastarasis pasiuntė jį į tolimąjį viršutinį vartų kampą.

Antroje antro kėlinio pusėje dar keletą puikių progų rezultatą padvigubinti turėjo „Kauno Žalgiris“, tačiau puikiai žaidė svečių vartininkas. Visgi tašką rungtynėse padėjo 85-ąją minutę puikaus perdavimo iš aikštės gilumos sulaukęs jau ne vienerius metus Lietuvoje rungtyniaujantis Xabi Auzmendi.

Pačioje rungtynių pabaigoje arbitras Donatas Šimėnas iš kišenės buvo priverstas išsitraukti ir raudonos spalvos kortelę. Už susistumdymą prie šoninės linijos buvo nubaustas kauniečių puolėjas S. Spiridonovičius ir Telšių komandos futbolininkas Braima Cande.

Trimis taškais sąskaitą papildęs „Kauno Žalgiris“ pagal juos susilygino su Kauno rajono „Hegelmann“. Tuo metu „Džiugas“ lieka su keturiais taškais, aštuntoje turnyro lentelės vietoje.