2023-04-09 | 7 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 100

Šventinis Velykų sekmadienis startavo „Optibet A lygos“ 7-ojo turo rungtynėmis Kaune, kuriose sostinės komanda pasiekė pirmąją pergalę šiais metais.

Antrąsias rungtynes iš eilės „sausus“ vartus išlaikę Vilniaus „Riteriai“ išvykoje pasiekė pergalę rezultatu 1:0 (0:0) prieš Kauno rajono „Hegelmann“ bei pakilo iš turnyro lentelės dugno.

Pirmoje rungtynių pusėje aktyvesni buvo „Hegelmann“ futbolininkai, o 19 minutę Klaudijus Upstas surengė pavojingą reidą į baudos aikštelę. Pastarasis smūgiavo į gynėją, nuo kurio kamuolys vėl atšoko į patį Klaudijų ir tuomet pataikė į vartų konstrukciją.

Kėliniui einant į pabaigą „Riterių“ komandoje įvyko priverstinis keitimas – traumą patyrusį Valdą Paulauską pakeitė Valdemaras Borovskis.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Riteriai“, neblogą galimybę pasižymėti turėjo Colinas Odutayo, tačiau kamuolys praskrodė vartų tinklą iš išorės.

64-ąją minutę vos antrąjį šio sezono vilniečių įvartį po standartinės situacijos pelnė Stefanas Filipovičius, o kiek vėliau įvarčio autorius buvo pakeistas.

Nuostabią progą rezultatą padvigubinti turėjo po keitimo pasirodęs Deimantas Rimpa, tačiau „Hegelmann“ ekipą gelbėjo virpstas.

86 minutę rezultatą išlyginti galėjo Leifas Estevezas, pastarasis smūgiavo galva, tačiau įvartį įmušti jam sutrukdė V. Borovskis. Po kelių minučių „Riterių“ vartininkui teko paplušėti ir vartus gelbėti vienoje atakoje net 4 kartus. Visi „Hegelmann“ ekipos bandymai kamuolį pasiųsti į vartus buvo nesėkmingi.

Po pirmosios pergalės „Riteriai“ pakilo iš paskutiniosios vietos „Optibet A lygoje“ ir savo kraityje turi 6 taškus, tuo tarpu ketvirtą pralaimėjimą šiame sezone įsirašę „Hegelmann“ lieka su 9 taškais.