2023-04-18 | 9 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Rolandas Adžgauskas | Žiūrovai: 200

Vėlyvą antradienio vakarą buvo sužaistos antrosios „Optibet A lygos“ 9-ojo turo rungtynės, kuriose marijampoliečius priėmę Vilniaus „Riteriai“ pasiekė pirmąją pergalę namuose.

Pirmajame kėlinyje įvartį po greitos kontratakos pelnė Ebuka Onah. Vėliau paaiškėjo, jog šis taiklus smūgis rungtynėse buvo vienintelis – namuose žaidusi sostinės ekipa šventė pergalę rezultatu 1:0 (1:0).

Rungtynių pradžioje aštresni buvo namų komandos futbolininkai, o kiek vėliau pastarieji pelnė įvartį – į greitą kontrataką išbėgę vilniečiai pasižymėjo 23-iąją minutę, kai po Mindaugo Grigaravičiaus perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė E. Onah.

Pirmasis kėlinys išsiskyrė kieta kova bei ilgais perdavimais, o komandos daug realių progų pasižymėti neturėjo.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo apylygiai – abi komandos rengė pozicines atakas, o pavojingų situacijų daug nebuvo, tačiau 65-ąją minutę po standartinės situacijos vartų link smūgiavo Oyinlola Kayode. Po minutės sūduviečiai turėjo dar vieną gerą progą, tačiau „Riterių“ gynyba nesubraškėjo.

Vos po kelių epizodų dublį pelnyti galėjęs E. Onah baudos aikštelėje sužaidė ranka, todėl jo pelnytas įvartis įskaitytas nebuvo – rezultatas ir toliau išliko nepakitęs.

Nors esamas rezultatas marijampoliečių netenkino, tačiau atakas dvikovos pabaigoje rengė vilniečiai. Vos tik kamuolį gavę „Sūduvos“ futbolininkai turėdavo tvarkytis su „Riterių“ taikomu spaudimu, tai neretai lėmė, jog svečiai prarasdavo kamuolį.

Į lemiamą šturmą nepakilusi „Sūduva“ turėjo pripažinti namų komandos pranašumą, o vienintelį rungtynių įvartį pelnė jau minėtasis E. Onah. 21-erių puolėjas iš Nigerijos pasižymėjo pirmą kartą Lietuvos čempionate.

Po pirmosios pergalės namuose „Riteriai“ su 9 taškais pakilo į šeštąją „Optibet A lygos“ turnyro lentelės poziciją, o marijampoliečiai su tiek pat taškų nusileido į septintąją čempionato vietą.