2023-05-14 | 13 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 1492

„Optibet A lygos“ 13-ąjį turą vainikavo rungtynės sostinėje, kur „Kauno Žalgirio“ atstovai testavo Vilniaus „Žalgirio“ ekipą.

Abiejų „Žalgirių“ susitikime pranašesnė buvo sostinės komanda, kuri kauniečius įveikė rezultatu 2:1 (1:0).

Įvartis krito jau 4-ąją minutę, kai vilniečių ekipos smūgiuotą kamuolį atrėmė Ignas Plūkas, tačiau kamuolys pataikė į Edvino Girdvainio koją bei įriedėjo į vartus.

Vykstant 20-ajai dvikovos minutei iš toli smūgiavo Mathiasas Oyewusi, bet kamuolys vartų tinklą praskrodė iš išorinės pusės.

Pirmą kartą savo komandą Edvinas Gertmonas buvo priverstas gelbėti tiksint 25-ajai minutei, kai Grato Sirgėdo perdavimo metu įvykęs rikošetas kamuolį nukreipė artimojo vartų kampo link. Visgi, vartininkas nesuklydo.

Po Marko Miličkovičiaus bandymo smūgiuoti kamuolys atšoko prie pat vartų buvusiam M. Oyewusi, pastarasis progos rezultatą padvigubinti neišnaudojo – kamuolys prašvilpė šalia vartų konstrukcijos.

„Kauno Žalgirio“ atstovas Brahimas Konate atliko šūvį iš tolimos distancijos, bet atliktas smūgis tikslo nepasiekė.

74-ąją minutę rezultatą padvigubino M. Oyewusi, kuris kamuolį pasiuntė į tuščius vartus. Visgi, šio įvarčio nuopelnus reiktų skirti po keitimo pasirodžiusiam Pauiliui Golubickui, kuris komandos draugui atliko nuostabų rezultatyvų perdavimą.

Per pridėtą teisėjo laiką Petaras Mamičius baudos aikštelėje sužaidė ranka bei uždirbo baudinį į savo komandos vartus, kurį realizavo E. Girdvainis. Šiame sezone tai buvo pirmasis E. Gertmono praleistas įvartis.

Po šios pergalės „Žalgiris“ su 29 taškais rikiuojasi trečias, tuo tarpu pralaimėjimą patyrę kauniečiai su 18 taškų žengia ketvirti bei nuo pirmojo trejeto nutolo net per 11 taškų.