2023-06-03 | 16 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 320

Priešpaskutinės 16-ojo turo rungtynės įvyko Panevėžyje, kur susitiko dvi rezultatyviausios „Optibet A lygos ekipos.

Rungtynių herojumi tapo „Panevėžio“ vartų sargas Vytautas Černiauskas, kuris atrėmė Kauno rajono „Hegelmann“ atstovo baudinį bei nulėmė savo klubo pergalę – rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 (1:0).

Tomas Švedkauskas savo komandą gelbėti priverstas buvo jau 4-ąją minutę – po puikaus Jeffrey Sarpongo perdavimo prieš vartus atsidūrusio Matijaus Remeikio smūgį galva atrėmė vartininkas.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, Filipas Dangubičius smūgiavo iš toli, tačiau V. Černiauskas kamuolį fiksavo savo rankose.

Vienintelis dvikovos įvartis krito 32-ąją minutę, kai po puikaus Marko Benetos skerso perdavimo į baudos aikštelę įvartį galva pelnė Seydina Keita.

Antrasis kėlinys prasidėjo Ariagnerio Smitho stipriu šūviu, bet šį kartą „Hegelmann“ ekipą išgelbėjo T. Švedkauskas. Neužilgo, po J. Sarpongo perdavimo, galva smūgį atliko ir Jovanas Čadženovičius, bet vartų sargas ir vėl žaidė užtikrintai.

59-ąją minutę Lazaras Sajčičius techniškai susistabdė kamuolį ir atliko smūgį iš už baudos aikštelės, visgi, šūvis sudrebino vartų konstrukciją.

70-ąją minutę „Panevėžio“ gynėjas Linas Klimavičius savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, o prie 11 metrų atžymos stojęs Samuelis Odeoyibo savojo šanso neišnaudojo, kadangi baudinį atrėmė V. Černiauskas.

Hugo Figueredo varžovų vartams  iš gana arti grasino 82-ąją minutę, tačiau kampas buvo aštrus, o kamuolys skriejo į išorinę vartų tinklo pusę. Rungtynių pabaigoje „Hegelmann“ ekipa turėjo kelis šansus rezultatą išlyginti, bet jais nepasinaudojo.

Po šios pergalės 16-ame „Optibet A lygos“ ture „Panevėžys“ su 37 taškais yra lyderio vaidmenyje, tuo tarpu „Hegelmann“ komanda savo kraityje turi 21 tašką bei rikiuojasi penkta.