Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2023-08-20 | 27 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 1500

„Optibet A lygoje“ dar vieną laimėjimą pasiekė intensyviu ritmu žaidžiantis Vilniaus „Žalgiris“.

27-ajame ture žalgiriečiai svečiuose palaužė Alytaus DFK „Dainava“ pasipriešinimą – 2:0 (0:0).

Pirmame kėlinyje abi komandos išsiskyrė aktyviu žaidimu. Leonardo Vaca smūgiavo pro šalį, Ovidijaus Verbicko spirtą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Ernestas Stočkūnas.

„Dainava“ irgi ne sykį išėjo į aštresnes atakas, kartą Artemas Radčenka bandė įsukti kamuolį į tolimąjį vartų kampą, tačiau šiek tiek pristigo tikslumo.

Antrame kėlinyje sostinės ekipa įrodė savo pranašumą – prie to labiausiai prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Liviu Antalis. Rumunas pelnė įvarčius 67-ąją ir 72-ąją minutėmis.

Iš viso rumuno sąskaitoje „Optibet A lygoje“ pelnytas 51 įvartis.

Mačo pabaigoje „Dainava“ galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau Dmytro Mandryčenka iš geros padėties nepataikė į kamuolį.

Po pergalės „Žalgiris“ turi 59 taškus ir žengia antras, dainaviečiai su 26 taškais rikiuojasi aštunti.