Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2023-11-12 | 36 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 1000

„Optibet A lygos“ vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ sezoną baigė pergalingai išlydėdamas karjerą baigusį veteraną Saulių Mikoliūną.

36-ojo turo susitikime namuose žalgiriečiai po Arvydo Novikovo pelnyto įvarčio 1:0 (1:0) nugalėjo Alytaus „Dainavą“.

Rungtynių pradžioje smūgiais iš tolimesnės distancijos atakavo Ovidijus Verbickas bei Romualdas Jansonas, o 13-ąją minutę S. Mikoliūnas buvo pakeistas.

Po 15 minučių A. Novikovas preciziškai išpildė baudos smūgį ir kėlinio pabaigoje dar kartą atakavo pavojingai.

Antrame kėlinyje „Dainavos“ vartininkas Airidas Mickevičius sužaidė puikiai atremdamas Pauliaus Golubicko smūgį, savo ruožtu, Chibuike Nwosu kamuolį galva pasiuntė greta vartų.

Vilniečiai pirmenybes baigė antri su 75 taškais, „Dainava“ – aštunta su 31 tašku.