2024-03-13 | 3 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 700

3-iąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo akistata Marijampolėje, kur savo jėgas išbandė Marijampolės „Sūduva“ bei „Panevėžys“. Atkakli kova vyko iki pat paskutinės minutės, o jau per pridėtą teisėjo laiką paskirtas baudinys į panevėžiečių vartus buvo lemtingas – Aivaro Emsio įvartis marijampoliečiams leido švęsti pergalę rezultatu 1:0 (0:0).

Pavojų Giedriaus Zenkevičiaus ginamiems vartams 11-ąją minutę kėlė Federico Palaciosas, atlikęs smūgį iš už baudos aikštelės, tiesa, kamuolys skriejo virš vartų. Vos po kelių epizodų Motiejus Burba atsakė bandymu pasižymėti galva.

Kėliniui įpusėjus, sūduviečiai ir toliau žaidė aštriai – Steve'o Lawsono smūgį blokavo panevėžiečiai, kitą akimirką netaikliai galva smūgiavo Ernestas Burdzilauskas.

Aktyviai žaidęs E. Burdzilauskas 38-ąją minutę prasiveržė dešiniuoju kraštu bei atliko smūgį, visgi, kamuolys skriejo šalia virpsto, prie to stipriai prisidėjo gerai besigynęs Linas Klimavičius. Jau kitos atakos metu atakos smaigalyje atsidūrė Robertas Mazanas, tačiau jo šūvį atrėmė G. Zenkevičius.

57-ąją minutę Artiomas Fiodorovas galingu smūgiu iš oro galėjo pelnyti įvartį, bet iki tikslo jam šiek tiek pritrūko.

Jau per pridėtą teisėjo laiką po VAR peržiūros buvo priimtas sprendimas, jog Jovanas Čadženovičius prasižengė baudos aikštelėje, o tai leido marijampoliečiams išsiveržti į priekį – taiklus A. Emsio baudinys 98-ąją minutę varžovus pasiuntė į nokdauną.

Po pergalės Dovydo Lastausko auklėtiniai su 5 taškais pakilo iki antrosios turnyro lentelės pozicijos, tuo tarpu praėjusio sezono čempionai su 2 taškais lieka 8-oje vietoje.