Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
2024-04-13 | 8 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 480

8-ajame „TOPsport A lygos“ ture Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa svečiavosi Marijampolėje, kur sugebėjo patiesti vietos „Sūduvą“. Vienintelio įvarčio autoriumi tapęs Steve'as Kingue savo ekipai įrašė ketvirtą pergalę čempionate – susitikimas baigėsi rezultatu 1:0 (1:0).

Kėlinio viduryje greitoje atakoje pasižymėti galėjo Njoya Abdelas Kaderas, tačiau, nors jam ir pavyko kamuolį perkelti per vartininką, bandymas buvo netikslus.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, Leo Ribeiro kamuolį pasiuntė link Patricko Popescu, į baudos aikštelę įkirtinėjęs futbolininkas atliko smūgį vienu lietimu, su juo be problemų susitvarkė Giedrius Zenkevičius.

Besibaigiant pirmajai rungtynių daliai svečiai surengė šturmą – sykį pavojingai smūgiavo L. Ribeiro, Domantas Antanavičius atakavo iš toli, o jau kitame epizode po Artemo Ščedro pakelto kampinio nemažai laisvės turėjęs S. Kingue kamuolį pasiuntė į viršutinį vartų kampą bei rezultatą persvėrė savo ekipos naudai.

70-ąją minutę P. Popescu išlaviravo tarp kelių varžovų bei sugebėjo atlikti smūgį iš gan sunkios situacijos, visgi, kamuolys prašvilpė virš vartų konstrukcijos. 76-ąją minutę rumunas pakartojo atakos baigtį – šįkart A. Ščedro perdavimo standartinės padėties metu sulaukęs futbolininkas vėl šovė virš vartų.

Po iškovotos pergalės 8-ajame „TOPsport A lygos“ ture mėlynai baltą aprangą vilkintys futbolininkai su 14 taškų pakilo iki antrosios turnyro lentelės pozicijos, savo ruožtu, Dovydo Lastausko kariauna žengia šešta bei yra surinkusi 9 taškus.