Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
2024-04-14 | 8 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 520

„TOPsport A lygos“ turnyro lentelės viršūnėje savo pozicijas dar labiau įtvirtino Vilniaus „Žalgiris“. 8-ajame ture po permainingos kovos vilniečiai 2:1 (0:0) įveikė čempioną „Panevėžį“.

Jau pirmosios atakos metu svečiai turėjo puikią progą, tačiau Liviu Antalis kamuolį nukreipė virš vartų. „Panevėžys“ vertė ne sykį varžovus klysti savo aikštės pusėje, o 14-ąją minutę Ernestas Veliulis sukirto kamuolį į virpstą.

Po poros minučių „Žalgirio“ vartininkas Arpadas Tordai‘us neleido Noeliui Mbo pasižymėti iš poros metrų. 50-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį – viso mačo metu aktyviai žaidęs Federico Palaciosas išprovokavo Jurijaus Kendyšo pražangą baudos aikštelėje, baudinį realizavo Ernestas Veliulis.

Netrukus puikaus šanso neišnaudojo F. Palaciosas, o 59-ąją minutę dvikovos metu įvarčiu džiaugėsi po keitimo aikštėje pasirodęs Nikola Petkovičius. Kiek vėliau legionierius iš Serbijos atliko stiprų smūgį – puikiai sužaidęs Vytautas Černiauskas nukreipė kamuolį į skersinį.

Per likusį laiką gerų progų turėjo abi komandos, tačiau sėkmė buvo vilniečių pusėje. „Panevėžys“ prarado kamuolį, tad 90-ąją minutę Paulius Golubickas padarė viską, kad komandoje debiutavęs Jake‘as Larssonas iš kelių metrų atliktų formalumą.

„Žalgiris“ su 19 taškų išlaiko lyderio poziciją, „Panevėžys“ turi 6 taškus bei rikiuojasi devintas.