2019-03-11 | 2 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 350

Kauno „Stumbras“ šiuo metu yra vienintelis Lietuvos futbolo A lygos klubas, šiame sezone dar nepraleidęs įvarčio.

Laikinosios sostinės komanda 2-ojo turo susitikime išvykoje be įvarčių 0:0 sužaidė su pirmą tašką iškovojusiais Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamais Vilniaus „Riteriais“.

Pirmame kėlinyje kamuolį ilgiau kontroliavo šeimininkai, tačiau daugiau smūgių tiek į vartų plotą, tiek šalia jų atliko kauniečiai.

Du gana pavojingus tolimus smūgius atliko Levanas Mačarašvilis, sykį vartininką Tomą Švedkauską paplušėti privertė sėkmingai su oponentu pakovojęs ir iš toli kamuolį į vartų plotą pasiuntęs Antonio Belo.

„Riteriai“ per 45 minutes atsakė Donato Kazlausko smūgiu iš maždaug 16 metrų, kuris Rodrigo Josviakiui daug problemų nesukėlė.

Antro kėlinio viduryje svečiai sužaidė solidžią atkarpą – jos metu meistriškumą teko demonstruoti T. Švedkauskui.

„Riterių“ vartininkas sugavo L. Villelos ir labai klastingai Gavi Thompsono smūgiuotą kamuolį, o taip pat atrėmė dar vieną L. Mačarašvilio bandymą. Kiek vėliau į sostinės klubo vartų sargą mušė po keitimo aikštėje pasirodęs Nasro Boucharebas.

Susitikimo pabaigoje „Riteriai“ perėmė iniciatyvą bei kėlė keletą kampinių. Jų metu „Stumbro“ gynėjams teko kaip reikiant paplušėti, tačiau kauniečiai atsilaikė ir antrą kartą šiame sezono nepraleido įvarčio.

Su „Riterių“ marškinėliais pirmą kartą A lygoje pasirodė iš Vilniaus „Žalgirio“ atvykęs Dominykas Kodzis, savo ruožtu, „Stumbro“ komandoje debiutavo taip pat po keitimo į kovą mestas Arnas Borodinas.