2019-04-13 | 6 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 300

Lietuvos futbolo A lygoje vis skambiau apie save praneša ambicijų neslepiantis „Kauno Žalgiris“.

Kauno žalgiriečiai po įspūdingo saugo Edvino Kloniūno „hetriko“ 6-ojo turo susitikime namuose 3:1 (0:0) nugalėjo Vilniaus „Riterius“ bei iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Pirmame kėlinyje porą pavojingų tolimų smūgių atliko retai Kauno ekipos starto sudėtyje pasirodantis brazilas Renato Matosas, savo ruožtu, svečiai buvo arti tikslo prieš pat pertrauką.

Per visą karjerą, trunkančią nuo 2015 metų, E. Kloniūnas A lygoje buvo pasižymėjęs 4 tiksliais smūgiais, o mače su vilniečiais 3 įvarčius pelnė antrame dvikovos kėlinyje.

48-ąją minutę saugas prasiveržė arčiau vartų ir tiksliai smūgiavo pažeme, o dar po trijų minučių nukreipė kamuolį į vartus po Jurijaus Bušmano perdavimo iš kairiojo krašto.

77-ąją minutę E. Kloniūnas tapo antruoju „Kauno Žalgirio“ futbolininku šiame sezone, kuriam pavyko džiaugtis „hetriku“. Ukrainietis J. Bušmanas pakėlė kampinį ir jo jaunesnis kolega, atitrūkęs nuo varžovo, nukreipė kamuolį į vartus.

Kur kas blankiau antrame kėlinyje atrodę „Riteriai“ ginklų nesudėjo ir po Ričardo Šveikausko įvarčio 87-ąją minutę sušvelnino rezultatą, tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko pasiekti.

Po šios pergalės „Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 12 taškų ir įsitvirtino pirmame čempionato trejete.

„Riteriai“, kurių dviejų laimėjimų serija buvo nutraukta Kaune, su 8 taškais žengia penkti.