2019-05-04 | 9 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 150

Trejų nelaimėtų rungtynių seriją Lietuvos futbolo A lygoje pavyko nutraukti Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamiems Vilniaus „Riteriams“.

Sostinės klubas 9-ojo turo mače išvykoje rezultatu 3:0 (1:0) sutriuškino turnyro lentelės kaimyną Kauno „Stumbrą“.

Dvikovos pradžioje abi vienuolikės apsikeitė pirmaisiais smūgiais: pabėgusio Teremo Moffi šūvį atrėmė Rodrigo Josviaki, o nuo pavojingo Lucaso Villelos bandymo 11-ąją minutę puikiai apsigynė vartų sargas Tomas Švedkauskas.

Kėlinio viduryje šeimininkai sužaidė sėkmingesnę atkarpą, o arti tikslo buvo aktyviai rungtyniavęs Levanas Mačarašvilis. Sykį legionierius iš Sakartvelo gražiai suklaidino oponentą, bet smūgiavo pro šalį.

Jau atrodė, kad pirmasis kėlinys baigsis be įvarčių, tačiau 40-ąją minutę vilniečiams pavyko išsiveržti į priekį. Po Mindaugo Grigaravičiaus pakelto kampinio antrą įvartį galva šiame sezone pelnė vidurio gynėjas Ričardas Šveikauskas.

Antrame kėlinyje netrūko įvykių – net du abiejų komandų žaidėjai gavo raudonas korteles. 57-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą prieš Nasro Boucharebą buvo pašalintas „Riterių“ vartininkas T. Švedkauskas, o vos po 5 minučių už analogišką veiksmą prieš T. Moffį teisėjo bausmės sulaukė Matheusas Bissi.

Šeimininkai pasileido į priekį lyginti rezultato, o „Riteriai“ surengė keletą itin pavojingų kontratakų, iš kurių dvi baigėsi įvarčiais.

73-iąją minutę  efektingai prasiveržęs T. Moffi sėkmingai smūgiavo pažeme ir džiaugėsi penktuoju įvarčiu šiame sezone.

85-ąją minutę tašką šiose rungtynėse padėjo antrą įvartį 2019-ųjų metų A lygos varžybose pelnęs Donatas Kazlauskas.

Po šios pergalės „Riteriai“ savo sąskaitoje turi 12 taškų ir vis dar žengia penktoje turnyro lentelės vietoje, tačiau nuo laipteliu aukščiau esančio „Stumbro“ vilniečiai atsilieka jau tik 2 taškais.