2019-05-18 | 11 turas | Palangos m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 200

Lietuvos futbolo A lygoje vis didesnį pagreitį įgauna gana blankų pirmą ratą sužaidę Vilniaus „Riteriai“.

Sostinės klubas 11-ojo turo akistatoje išvykoje rezultatu 3:1 (1:1) nugalėjo „Palangą“, kuri patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės.

„Riteriams“ dvikova prasidėjo idealiu scenarijumi: jau 1-ąją minutę Valdemaras Borovskis atitrūko nuo varžovo ir po tolimo perdavimo puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką.

Vis dėlto itin greitai pelnytas įvartis vilniečių dar geresniam žaidimui neįkvėpė – „Palanga“ perėmė iniciatyvą bei kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą. 37-ąją minutę greitos kontratakos metu tiksliai į artimą vartų kampą smūgiavo Idrisas Umajevas.

Legionierius iš Rusijos pasižymėjo jau šeštą kartą šiame sezone.

Antrame kėlinyje „Riteriai“ pradėjo žaisti agresyviau, tačiau palangiškiai kurį laiką laikėsi. Tiesa, poroje epizodų, kai komandą išgelbėjo Aurimas Skurdelis ir savo šansu nepasinaudojo Mindaugas Grigaravičius, šeimininkams nusišypsojo sėkmė.

76-ąją minutę svečiams pavyko pralaužti ledus – galingu smūgiu kamuolį nuo skersinio į vartus pasiuntė aktyviai rungtyniavęs Donatas Kazlauskas.

Maža to, 87-ąją minutę labai permainingose rungtynėse „Riteriai“ padėjo tašką. Teremas Moffi pasinaudojo oponento klaida savo aikštės pusėje ir akistatoje su Jere Koponenu smūgiavo nepriekaištingai.

Po trečiosios pergalės iš eilės Vilniaus klubas savo sąskaitoje turi 18 taškų ir tik tašku atsilieka nuo trečioje vietoje žengiančio „Kauno Žalgirio“.

„Palanga“ su 7 taškais žengia septinta, tačiau savo situaciją galės pagerinti Pajūrio derbio metu, kuris vyks kitą savaitę.