2019-11-23 | 32 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 120

Pergale po dviejų pralaimėjimų iš eilės džiaugėsi ketvirtoje turnyro lentelės vietoje likęs „Kauno Žalgiris“.

Laikinosios sostinės klubas NFA stadione 32-ojo turo mače po atkaklios kovos 1:0 (1:0) palaužė „Panevėžį“, su kuriuo prieš tai trejas rungtynes iš eilės baigė lygiosiomis.

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė šeimininkams. „Kauno Žalgirio“ futbolininkai atliko keletą pavojingų smūgių, kurie neretai skriedavo visiškai greta tikslo.

Savo žaidybinį pranašumą paversti įvarčiu žalgiriečiams pavyko tik 40-ąją minutę. Rudinilsonas Silva atliko perdavimą arčiau vartų, kamuolys atsimušė į Sigito Urbio ranką, tad teisėjo skirtą baudinį užtikrintai realizavo Deivydas Matulevičius.

Antrame kėlinyje svečiai suaktyvėjo – vartų sargas Deividas Mikelionis turėjo daugiau darbo gaudydamas iš toli „Panevėžio“ futbolininkų smūgiuotus kamuolius.

67-ąją minutę prie čempionato debiutantų vartų kilo pavojus, kai labai pavojingai į tolimą vartų kampą mušė Simonas Urbys. Be to, du sykius vartų sargą Rafaelį Broetto privertė paplušėti po keitimo aikštėje pasirodęs Philipas Otele.

Trečią pridėto laiko minutę svečiai galėjo išsigelbėti, tačiau po pakelto kampinio Patriko Bordono galva muštas kamuolys atsimušė į skersinį.