2019-11-23 | 32 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovai: 125

Fantastišką pergalę Lietuvos futbolo A lygoje pasiekė bronzos medalius užsitikrinę Vilniaus „Riteriai“.

Sostinės vienuolikė 32-ojo turo susitikime namuose net 5:1 (2:1) sutriuškino Marijampolės „Sūduvą“ ir nutraukė čempionų 16 iš eilės pergalių seriją.

Abi komandos žaidė pakankamai atvirai – pozicinių atakų buvo gana nedaug. „Riterių“ atakuojantys žaidėjai, kaip įprasta, buvo aštrūs ir sėkmingai sužaista atkarpa pirmo kėlinio viduryje leido jiems išsiveržti į priekį.

17-ąją minutę šeimininkų sirgaliai džiaugėsi pirmuoju įvarčiu. Pražangą baudos aikštelėje išprovokavęs Donatas Kazlauskas uždirbo baudinį, kurį užtikrintai realizavo Teremas Moffi, nepalikęs šansų į vartų stačiakampį grįžusiam Ignui Plūkui.

Po 8 minučių antrą sykį šiame A lygos sezone žaidžiantis I. Plūkas dar kartą turėjo traukti kamuolį iš ginamų vartų tinklo. „Riteriai“ surengė žaibišką kontrataką, kuri buvo įprasminta 19-uoju T. Moffi taikliu smūgiu.

Vis dėlto gana solidžiai žaidusi šeimininkų gynybos linija kartą subraškėjo. 45-ąją minutę kamuolio baudos aikštelėje sulaukęs Josipas Tadičius nesunkiai jį nukreipė į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva“ atakavo nuožmiai, tačiau „Riterius“ poroje situacijų išgelbėjo sėkmės šypsnis.

Savo ruožtu svečiai visiškai kapituliavo prieš T. Moffi. Legionierius iš Nigerijos įspūdingu tolimu smūgiu 56-ąją minutę atstatė dviejų įvarčių pranašumą, o 68-ąją bei 77-ąją minutėmis asistavo D. Kazlauskui.

T. Moffi sąskaitoje po šio mačo – net 20 įvarčių, savo ruožtu, D. Kazlauskas atliko 12 taiklių smūgių.

71-ąją minutę dvikovoje pasirodė daugiau negu 7 mėnesius nerungtyniavęs čempionų ekipos saugas Gratas Sirgėdas.

„Sūduva“ daugiau įvarčių pastarąjį kartą praleido tik 2014 metais, kai išvykoje 1:8 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“.