2020-03-06 | 1 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 1200

Vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ naująjį Lietuvos futbolo A lygos sezoną pradėjo itin skambia gaida.

Aliaksejaus Bagos kariauna 1-ojo turo mače namuose net 4:0 (2:0) sutriuškino praėjusiame sezone 5-oje pozicijoje likusį „Panevėžį“.

Dvikova svečiams iš Aukštaitijos sostinės prasidėjo itin nesėkmingai. Jau 9-ąją minutę po Liviu Antalio perdavimo iš kairiojo krašto Richlordas Enninas smūgiu vienu lietimu pelnė pirmą įvartį, tačiau tuo oponentų bėdos nesibaigė.

Po susidūrimo su kanadiečiu traumą patyrė ir į ligoninę buvo išvežtas vienas iš „Panevėžio“ lyderių vartininkas Rafaelis Broetto. Jį vartų stačiakampyje pakeitė Šarūnas Jurevičius.

Netrukus pastarajam vartų sargui teko traukti kamuolį iš vartų tinklo, kai tiksliai 25-ąją minutę vienu lietimu po R. Ennino perdavimo mušė Davidas Ngogas. Maža to, kėlinio pabaigoje arti tikslo buvo Mantas Kuklys – nuo skersinio atšokusį kamuolį saugas galva nukreipė virš vartų.

Ko pastarajam žalgiriečiui nepavyko padaryti pirmame kėlinyje, tą jis padarė po pertraukos. 49-ąją minutę po R. Ennino efektingo perdavimo sekė galingas smūgis į tolimąjį vartų kampą.

Nuo 54-osios minutės svečiai žaidė mažumoje – už grubią pražangą prieš M. Kuklį iš aikštės buvo pašalintas Justinas Januševskis.

65-ąją minutę eiline „Panevėžio“ klaida baudos aikštelėje pasinaudojo L. Antalis, savo ruožtu, kitoje aikštės pusėje antrame kėlinyje išsiskyrė Sebastianas Vasquezas, sykį privertęs paplušėti „Žalgirio“ komandoje A lygoje debiutavusį Edviną Gertmoną.