2020-05-30 | 2 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis

Po beveik trijų mėnesių pertraukos atnaujintame Lietuvos futbolo A lygos čempionate buvo užfiksuota staigmena.

2-ojo turo mače susidūrus dviem Vilniaus komandoms – „Žalgiriui“ bei „Riteriams“, pergalę rezultatu 1:0 (1:0) iškovojo pastaroji ekipa.

Tiesa, susitikimas Mindaugo Čepo kariaunai prasidėjo ne taip, kaip strategas norėtų. „Riteriams“ sunkiai sekėsi apsiginti nuo Richlordo Ennino, kuris atliko du aštrius perdavimus bei sykį labai pavojingai smūgiavo pažeme.

Svečiai atsakė grėsminga kontrataka, kai pro šalį vienu lietimu mušė Donatas Kazlauskas, bet po kelių minučių jie nubaudė oponentus už neišnaudotą R. Ennino progą. 20-ąją minutę Aleksandras Levšinas atliko precizišką perdavimą iš kairiojo krašto į baudos aikštelę, kur Justinas Marazas aplenkė Donovaną Slijngardą bei tiksliai smūgiavo galva.

Tai buvo pirmasis 20-mečio futbolininko įvartis A lygoje nuo 2018-ųjų sezono.

Pirmame kėlinyje „Žalgiris“ galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau laiku vartus palikęs Tadas Simaitis apsigynė nuo prieš jį iššokusio Hugo Videmonto.

Po pertraukos „Riterių“ kapitonas žibėjo taip ryškiai, jog tokį benefisą futbolo sirgaliai prisimins dar ilgai. T. Simaitis atrėmė itin pavojingus R. Ennino, į rikiuotę po traumos grįžusio Modesto Vorobjovo bei Davido Ngogo smūgius.

„Riterių“ vartininkas turbūt niekuo nebūtų padėjęs komandai po Manto Kuklio šūvio, bet „Žalgirio“ saugas, būdamas labai dėkingoje situacijoje, nepataikė į vartus.

M. Čepo treniruojami vyrai atsilaikė, reabilitavosi po nesėkmės 1-ajame ture ir turnyro lentelėje palypėjo aukštyn.